"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!... - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Cevap: "Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Lanet olsun yahu! Bizim arkadaşımızın konuşma yeteneği çok kısıtlı. Arkadaşım azıcık konuş yahu. Takır takır konuş. Çok pasif kalıyor.

Bir Galatasaraylı bayan taraftarda senin yaptığın hareketi yapmaz iğrenç dangoloz..

Işıl Alben'e 4 ayrı sinkaflı beste yapan hangi seyirciydi soruyorum hanımefendiye.

Lanet olsun yahu! Bizim arkadaşımızın konuşma yeteneği çok kısıtlı. Arkadaşım azıcık konuş yahu. Takır takır konuş. Çok pasif kalıyor.

Önemli değil konuşması.Herşey ortada zaten.O kadında sadece yalan söylüyor.1 saat küfür edilmiş.Başka maça gittik herhalde biz...

Ya belki çocuk ilk defa canli yayina çikiyor, kolay mi 70milyon kisinin onunde GS taraftari temsil etmek?

Serhat Ulueren telefona birileri bağlansın diye kendine benzin döküp yakacak ah reyting nelere kâdirsin...

Ya bizim Hasan arkadaş konuşamıyor, kendini iyi ifade edemiyor çünkü adam utanıyor, rezil bir duruma düşme korkusu var ama fenerli kadının hiç umrunda değil, tam kaşarmış, utanma, sıkılma yok, işte aramızdaki fark bu!;)

Ya bu programın telefonu yok mu? Ya da mail adresi. Ben aramak istiyorum!

Demetin gözleri kaymış, ne kullandıysa artık. Daumun yolundan mı gidiyor nedir..

Mesajı Gönderen: istinyeli:cLink:0397728

Demet hanimi zor durumda birakmak icin sesi kendileri kestiler bence.

elegancedizayn

hayır ahmet çakarın tv hayatını düşünerek yayını kestiler

angut.com hahahaha :D

Hadi alkol testi yap Ahmet çakar su kaseti de yayinlayin lutfen Serhat bey

Üst Alt