Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’ta

Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’ta

Bu kadar da olmaz yahu yeter Ceyhun koc yeter.

Gonderin gitsin su adami ya, bu takima yabanci bi koc gelsin. Ceyhun koc'la olacak is degil.

Hayirli olsun degil, gecmis olsun diyorum. 2 sezon once Fb maclarinda bos atislari bilerek kacirmis bir basketbolcudur kendisi, hos kos koca sezon boyunca rezillere oynadi.

Ne icin gelmis Oturmaya mi ?

önce Taurasi sonra saziye mide birakmadilar adamda

AUGUSTUS GIBI BIR YUREK NEDEN GÖNDERILDI HESAP VERIN!!

Galatasaray icin gecen hafta bir programda O Takim diyen saziyeyi takimiza transfer eden herkesin Allah B...... Versin

Seneye Besiktasa gider sonra eziklere sonra bize döner sonra tekrar besiktasa tekrar fenerbahceye tekrar bize Böyle devam eder

esra şencebeyide geri alalım ozaman. o bu takımda olmayı hakediyor. bu ceyhun yıldızoglundan benim bi beklentim yok arkadaş.

şaziye yi alan bi adamdan beklemiyorum onu almasını fenerde oynarken kıçını yırtan şaziye bizde napıcak bakalım

valla o esra şencebe sayesinde eurocupa aldık biz. o kız bu kadroda olmayı hakediyor. hele bu takıma bu fenerli şaziye alındıysa...

esra yürekten oynuyordu.bjk ile buraya (adana/ceyhan da yaşıyorum) geldiğinde maç sonu biraz görüşmüş ve gercek bir galatasaraylı oldugunu anlamıştım.lakin bu şaziye olayını hala cözemedim şoktayım.istatistiklerine bakıyorum şöyle bir, 5.21 sayı, 1.4 ribaund, 1.2 asist, 0 blok ve 0.3 top çalma.sorarım sana ceyhun denen koç müsveddesi, taa botaş tan beri süregelen bir hatır olayımıdır (dedim ya adanalıyım ve iyi bilirim buralardaki son dönem oyuncu ve koçları) bu istatistikleri berbat olan kızın bize transferi..? dünyanın en iyisini almışken arkasına bunumu aldın koca galatasaraya..? aslında sinirliyim ve daha kötü ifadeler de yazardım ama bir ceyhanlı olarak eşin aylin yıldızoglu nun bizdeki büyük sevgisi ve hatrına susuyorum, artık bırak cek git şu takımımızı..

Üst Alt