Scott Piri - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
scott pirinin geldiginden beri full 90 dk. harika macimizi pres mücadele vs vs. hatirliyormusunuz?

bi 70dk bi tek yari bi 30 dk ....bayerni izliyorum mandcukic robben ribery bunlar ölene kadar kosuyor

90 + da bile sanki mac yeni baslamis gibi...bence scott piri ise yaramiyor

Futbolcularımız sakatlanmıyor. Evet bunda katkısı olabilir. Ama kondisyon olarak takımın seviyesi yerlerde. Tabi bunun suçlusu Scott Piri mi bilemiyorum.

Scott olayın fiziksel gelişiminde. Güçsüz oyuncuları çalıştırdığı , geliştirdiği ortada

ama o oyuncular da proğrama ne kadar uyuyor , kaytarıyor mu , kendisine dikkat ediyor mıu?

Bunlar da önemli + İş sadece kondisyon da bitmez

Fatih Terim'in sıradan istasyon çalışmaları , sıradan top kapma çalışmalarının fazlalılığı

yani yetersizlik Terim de(ydi) aslında tempo geliştirici devamlılık arttırıcı antrenmanlar , oyunlar , drillerin farklı çalışmalarla uzun süreli kullanımı var mı?

İş o kadar Scott'lık değil yani

Galatasaray'a çok şey kattığını söyleyebilirim , Piri değilde sıradan bir kondisyoner olsaydı gelen oyunculardan hiç verim alınamazdı daima fit tuttu gelen oyuncuları

artı şu sistemsiz ortamda gazlamayla ne kadar pozisyon bulabilirdin

Angut Kocamal'llı Fenerbahçe'ye gelen ölüyordu 3 km daha az koşmalar , ikili mücadeleleri kaybetmeler

Fenerbahçe - Galatasaray maçında Galatasaray'ın son dönemlerde fizik olarak ezdiği de gördüğümüz bir gerçek

Daum'lu dönemler hatta Aragones'li dönemlerdeki maçları tekrar izleyebilirsiniz, Fenerbahçe çok öndeydi

performans ustasi nereye göre ?

adam amerikan sporundan geliyor orda futbolmu var ?

italyan alman gelecekki kondisyon neymis futbolda anlasilir !

Arkadaşım bana ne diyorsun? :) Öyle diyordular işte. İlk geldiği yıl herkes çok beğeniyordu bu adamı. Ayrıca kusura bakma ama verdiğin örnek çok saçma. Performansın ülkesi mi olur? :D

Bu adamın işi futbol değil. Genel olarak kondisyoner. Kondisyon sadece futbol için geçerli değil.

Arkadaşım bana ne diyorsun? :) Öyle diyordular işte. İlk geldiği yıl herkes çok beğeniyordu bu adamı. Ayrıca kusura bakma ama verdiğin örnek çok saçma. Performansın ülkesi mi olur? :D

Bu adamın işi futbol değil. Genel olarak kondisyoner. Kondisyon sadece futbol için geçerli değil.

kondisyon calismalari farkli olabiliyormu ? heleki spor dalina göre?

Futbolcular eskisi gibi sakatlanmiyor.

Lakin sizde farkettiniz mi bilmiyorum ama futbolcular inanilmaz derecede agirlastir. Örnegin Burak eskiden füze gibiydi simdi totosunu kaldiramiyor. Riera, Hamit hele hic agizima almiyorum.

Sadece kondisyon yüklemekle olmuyor, biraz da patlayici güc lazim topculara.

Futbolcular eskisi gibi sakatlanmiyor.

Lakin sizde farkettiniz mi bilmiyorum ama futbolcular inanilmaz derecede agirlastir. Örnegin Burak eskiden füze gibiydi simdi totosunu kaldiramiyor. Riera, Hamit hele hic agizima almiyorum.

Sadece kondisyon yüklemekle olmuyor, biraz da patlayici güc lazim topculara.

AYNEN ! bu iste ülke faktörü ve spor branslarin farkliligi.

Üst Alt