Scottie Wilbekin A Milli Takımda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scottie Wilbekin A Milli Takımda!

B72C5DFA-2EA2-4393-8CDD-7D95D468D432.jpeg

Yeni sporcumuza basarilar

Dunya kupasi ilk eleme grubundaki son 2 macimizda da kadroda olacak

28 Haziran Ukrayna
01 Temmuz Isvec

Ankara !

Milli olmak bunu gerektirir . Çok saçma gelmiştir bana bu işler istediğin kadar başarılı ol bir mantığı yok . Adam Türkiye'de doğmuş büyümüş vs olsa kökeni önemli değil lakin basketbolunu beğendik hadi transfer edelim demek milli takım mantığına ters.

Diğer Camialardan Duyumlara aylar önce yazmıştım Scottiw Wilbekin fenerle anlaştı diye işte bunlar ilk adımlar :)

Reis sen 30 yıl önce Amerika’nın bilmem ne eyaletinde X isimli bir kadından Scottie Wilbekin ismininde bir çocuğun doğacağını, bu çocuğun basketbolcu olacağını, Daçka’da oynayıp Eurocup kazandıktan sonra Türk milli takımını seçeceğini ve fenerle anlaşacağını yazmışsındır bence. Arşivlerini bir karıştır. Mütevazi olma lütfen.

Reis sen 30 yıl önce Amerika’nın bilmem ne eyaletinde X isimli bir kadından Scottie Wilbekin ismininde bir çocuğun doğacağını, bu çocuğun basketbolcu olacağını, Daçka’da oynayıp Eurocup kazandıktan sonra Türk milli takımını seçeceğini ve fenerle anlaşacağını yazmışsındır bence. Arşivlerini bir karıştır. Mütevazi olma lütfen.
:) Geldiğinde konuşuruz :) Ben demiştim diyeceğim :) Seni mentionlayım mı? Sen de beni mentionlarsın...Deal ? ? ? Hürmetler...

Ugur bir basligi da berbat etme ya biktirdin artik

Surekli ben demistim etmistim . Dediysen dedin git mahallendekilere sat bunlari baydin iyice

Yok abi ben kavga filan etmem neden edeyim de yoruyor insanlari

Benim eski halim gibi ama forum genelde korkaklarla dolusmus , benim yumusak tarafima laf gecirenler bu arkadasa karsi kedi gibi

Ya benim antipatikligim genele karsi farkli sey savunma , bagliligi aidiyeti yuksek yerlerde umursamaz tepeden konusmalar vs gibi karakter problemleri

Fakat bu adam baska bir dunya . Simdi bu ben demistimler basladi , foruma ne senin wilbekin kime gider demenden

Sanki iddialasan bir grup var da onlara show yapiyor , sizofren misin nesin birader

Ne guzel bilgilisin gel GS konusunda ortaligi zenginlestirirsin dedik her acilan basligi sabote misyonu edindin

Sinan bey siz uğur kadar bilmiş olsanız bu kadar şeyi kafamızı gibeceğinizden emindim. Yani yeter artık söylemlerini sizin demeniz çok olmuyor bence. Başka üyeler bu veryansını yapsa daha mantıklı olur sanki.

Üst Alt