Scout Ekibi Performansı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scout Ekibi Performansı

Genel olarak Scout ekibinin performansı nasıl bulunuyor?

Sanırım burda iki soru olmalı:
1. Galatasaray’ın son yıllarda yaptığı transferler başarılı mı?
2. Bu başarıda veya başarısızlıkta Scout ekininin payı nedir? (Yönetimdekiler tavsiyeleri dinliyor mu?)

Ben Scout ekibini çok başarısız buluyorum. Tabii ki bunu yapılan transferlerde onları sorumlu tutarak söylüyorum. Onların tavsiyeleri dinlenmiyorsa durum daha feci.

Yapılan transferlerde analizler nasıl yapılıyor? Bir sunum yapılıyor mu?
7 milyon Euro’ya nasıl Maicon alındı? Neden tavsiye edildi? Eksikleri yazıldı mı? Artıları olarak ne gösterildi?
Neden Linnes dışında gelecek vaat eden, nispeten kaliteli gençler bulunmuyor?
Transfer sürecinde bir çok bonservissiz ve yıllık ücreti makul oyuncu varken, neden düşüşe geçmiş yıllık ücretleri fahiş bonservisleri nispeten yüksek oyuncular alınıyor?
Bu oyuncular alınacaksa neden Scout ekibi var?

Forumda Galatasaray’da neredeyse herkes eleştiri alıyor ama Scout ekibinin pek eleştirildiğini görmedim. Bana ilginç geliyor.

Ne yazık ki hiçbir işe yaramıyor. Anadolu kuluplerinin scoutlari Daha iyidir Hatta.
Bu kadar imkana rağmen gidip ölmüş adamları toplayabiliyorlar. Tamamen torpil üzerine dönen boş bir alan.

Diğer senaryo bu adamların bulduğu isimler alınmıyor. Taraftar da kendine gelmeli artık. Gün Yıldız oyuncu getirme değil alt liglerden potansiyel li oyuncular bulma günüdür.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlış anlaşılma olmasın Scout ekibini savunmuyorum .

Onları kimsenin taktığını düşünmüyorum.
Transfer işinde çok pis komisyon dönüyor kimse bu pastayı onlara bırakmaz.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Rezalet bir performans, Emre Utkucan zaten Terimin torpiliyli oraya geldi. 6 senedir kulupten maas aliyor ve simdiye kadar ne faydasina gorduk?

Sadece zamanida Delaney ve Dembele yi onderdiler 6 senenin icinde onuda bizim mal yonetim almadi.

Simdiye kadar sirf zarar

Yanlış anlaşılma olmasın Scout ekibini savunmuyorum .

Onları kimsenin taktığını düşünmüyorum.
Transfer işinde çok pis komisyon dönüyor kimse bu pastayı onlara bırakmaz.

İyi dedin Sexy başkanın getirdiği Mancini geldi direk aklıma

scoutlara soran mi var transferi
bi gary uyuyor bu tarz transfere onun harici hep menajerlerin kulube dosedikleri ici gecmis yatiscilar
1 sene iyi kotu idare ediyorlar ama sonrasi allah kerim

Scout grubunu takan makan yok. Türkiyede transfer menajerler üzerinden döner. Kimse dönüpte scout şu adamı önerdi bi bakalım demez

Scout grubunu takan makan yok. Türkiyede transfer menajerler üzerinden döner. Kimse dönüpte scout şu adamı önerdi bi bakalım demez
Dogru tesbit. İşte o yüzden bu haldeyiz. Scout transferleri ile Genk gibi genç, dinamik bir takım oldugumuz zaman rahata kavusuruz.. Yoksa Fegouli, Maicon, Belhanda, Mariano , Fernando gibi içi gecmiş, eski şöhretlerin nazını çeker durursun..

Haklısın orda da çok komisyon döndüğü kanaatindeyim.
Keşke aysal başkanım biraz daha uyanık olsaydı.

Komisyonlar bitmedi bitmeyecek.
Bitene kadar da belimizi dogrultmayacagiz.
İyi dedin Sexy başkanın getirdiği Mancini geldi direk aklıma

Linnes de Avrupa liginde fenere karşı oynadı gol falan attı yoksa kimsenin haberi bile olmazdı bu adamın varlığından.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Telles ve Carole dışında vesile oldukları transfer yok. Bide belki Jose Rodriguez vardır. Bruma falan diyorlar da hikâye, Bruma'yı dünya biliyordu. Yukarıdaki isimlere bakarak scout'un başarısını siz hesap edin işte. Koca 6 senede 3 oyuncu. Birisi vasat diğerleri vasat bile değil.

Edit : Zannedersem bide Garry var.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Telles ve Carole dışında vesile oldukları transfer yok. Bide belki Jose Rodriguez vardır. Bruma falan diyorlar da hikâye, Bruma'yı dünya biliyordu. Yukarıdaki isimlere bakarak scout'un başarısını siz hesap edin işte. Koca 6 senede 3 oyuncu. Birisi vasat diğerleri vasat bile değil.

Edit : Zannedersem bide Garry var.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Jose Melo'nun menajeri tarafından tavsiye edildi diye biliyorum.

Maçı izlerken yine bu konu aklıma geldi. Yazık. Sahada Galatasaray’da top toplayıcı olamayacak oyuncular vardı.

Fatih Terim’in ağzından Scout ekibimizle çok sıkı çalışıyoruz gibi bir demeç duydum bu yıl. O nedenle, diyelim ki önceki yıllarda Scout ekibi dinlenmedi ama eğer bugünden itibaren de genç, gelecek vaat eden oyuncular bulamazlarsa artık suçu başkalarına aramayalım bir zahmet. Şu ekonomik darboğazda ve Fatih Terim onlara bu güveni göstermişken, performanslarını yakından takip edeceğim...

Üst Alt