# Sebastian Larsson - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sebastian Larsson

Cevap: # Sebastian Larsson

Culio ile birlikte 6+2 nin 2'sine yerleşecek en iyi oyuncudur. Hatta ligin en efektif +2'leri olurlar.

Lasson Turkiye'de yedek kalacak bir oyuncu degildir. Gelir takir takir 11'de topunu oynar. Piyasadaki dinamo nitelikli ender topculardan biri.

4-2-3-1 sağında Mehmet Topuzun yaptığını yapabilir rahatlıkla.Savunmada orta sahaya gelip takım savunmasını güçlendirebilir.

Lasson Turkiye'de yedek kalacak bir oyuncu degildir. Gelir takir takir 11'de topunu oynar. Piyasadaki dinamo nitelikli ender topculardan biri.

Algılanış oyle oldugu için dedim, zaten kimin ilk 11 kimin yedek kalacagı sahada belli olur, nice adamlar geldi yıldız diye beklerken rotasyon oyuncusu kadar bile katkı veremedi.

Larsson iyi tarafı egosu şişik, tembel oyuncu değil, tek sorun EPL'den taliplerinin olması ve orada tutulan biri olması, ama rekabet edemeyecegimiz kulupler değil.

Bu arada söyleyeyim gelirken efsaneleştirilen Linderoth'tan daha iyi bir oyuncudur Larsson (mevkileri farklı biliyorum, kapasite olarak diyorum).

Linde EPL'de dikiş tutturamadı, Kopenhag'a sattılar. Hiç sakatlanmamsı da şehir efsanesidir Everton'da sakatlığından oynayamadı zaten Linde. Severdim başka ama gercekler bu.

Linderoth sakatlığına rağmen oynadığı her maçta mükemmel oynamıştır. Hiç sakatlanmasaydı eğer, efsane olurdu muhtemelen ve şu an ön libero mevkisini tartışmıyor olurduk..

10 milyon verilen Mehmet Topuzla topcu diye oynar, yaptigi isin 10 katini sorunsuz yapar. Bonservissiz adam, 2 milyon euroyu asmaz alacagi para.

Everton'da 2.5 senede yalnızca 33 maçta oynayabildi. Kopenhag'ta 3 senede 35 maç falan yapabildi. Bizde de malum. Mr bile çektirmemiş efsanesini kim yaymışsa sağlam bağlamış.

Umarım şu adamı alırız. Ersan'dan çok daha önemi bir transfer olur. Guclu, dinamik, teknik, RB, CM, MR hatta solda bile oynar.

Yıllık net 2m euro versek gelir, bonservisi elinde, ileride satılabilir. 26 yaşında daha.

Rotasyon için çok iyi bir oyuncu, ha rotasyon dediysek adam yedek olarak katılsın demiyoruz.Takıma katacağı rotasyondan bahsediyorum, aynı mevkiideki oyuncular ile gireceği forma savaşı süper bir rekabet ardından da derin bir rotasyona yol açar.Alınması taraftarıyım.

İki forvet + Diego ya da Kallstrom + Arda yapılacaksa sag kanat için ideal adam olur larsson.

Boyle bir 4'luyu Keita/Pino vb. bir sag acıkla tamamlayamayız, çok açık veririz.

Selcuk - Kallstrom

Larsson - Arda - N'Zogbia

Elmander​

mi diyek ne diyek

yahut

Larsson - Selcuk - Kallstrom - Arda

Elmander - Forvet​

mi diyek

Üst Alt