Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Cevap: Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Üyelerimiz ne derler buna? Gidebilecek olanlar kimler?

Evet İstanbul sizi dinliyoruz.

ScoutGS başlatmış madem biz de bir adım öteye götürelim GSCimBom olarak ki daha anlamlı olsun:

7 Mayıs 2011 biz taraftar olarak Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nun önünde olacağız sloganını yayalım nette. Orada olalım. Seçilen başkan sadece üyelere değil çıkıp toplanan taraftarlara da seslensin. Böylece hem Kongre üyelerine orada olmaları baskısını hissettiririz hemde bu sene iyice su yüzüne çıkan düşmanlarımıza, medya ya gövde gösterisi yapmış oluruz.

Şu üstümüzdeki ölü toprağını atalım artık.

İhtiyarlar kızmasın ? pek sezmez böyle gürültü patırtıyı :D

boyle bir olasilik yok , 14 mayista gereken yapilacaktir iciniz rahat olsun

İlgili Tüzük Maddesi:

TOPLANTI YETER SAYISI

MADDE 36: Genel Kurul, 31. maddede belirtilen üyelerin yarıdan bir fazlasının katılması ile toplanır.

İlk toplantıda yeter sayı sağlanamazsa 7 (yedi) gün sonra yapılacak ikinci toplantıda çoğunluk aranmaz.

Ancak bu ikinci toplantıya katılan üyelerin sayısı Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri tam sayıları toplamının iki katından az olamaz.

Olasılık yok demek biraz yanlış olmuş. Olasılık her zaman var.

Ben 96 dan beri kongreleri takip ederim ,arti 2004 ten beri uyeyim ,cift tarih aciklandigi hic bir toplanti ilkinde olmaz , ilkinde salon filan bile ayarlanmaz. 100 filan degil 1 kisi bile gitmez , butun kongre uyeleri bunu bilir. Bu yuzden gereksiz bir konu bu.

Ben 96 dan beri kongreleri takip ederim ,arti 2004 ten beri uyeyim ,cift tarih aciklandigi hic bir toplanti ilkinde olmaz , ilkinde salon filan bile ayarlanmaz. 100 filan degil 1 kisi bile gitmez , butun kongre uyeleri bunu bilir. Bu yuzden gereksiz bir konu bu.

Peki niye böyle?İlk belirtilen tarihte gidilmeyecek diye birşey mi var?7 Mayıs'da olsun bitsin işte.Çok garip ya.

İhtiyarlar kızmasın ? pek sezmez böyle gürültü patırtıyı :D

4 aydır camia olarak gürültüde desibel rekoru kırdık. Kırık kırık seslerden bıktık. Taraftar ve üyelerin tek vucut oarak birleştiği görüntsü vermek gelecek sezonlar için gelen yönetime çok büyük güç verir. federasyon , Fener Medyası, içimizdeki İrlanda'lılara bir güç gösterisi yapmanıntam zamanı. Eminim ihtiyarlar'ında hoşuna gider bu.

Beyler şimdi bu helvacı ve ekibi.. bide Emir sarıgülmüdür nedir.. bunlar ibra olmadı.. bunların seçime girmemeleri gerekiyor sanırım bir bilgisi olan varmı

Bunun sebebi su. Birinci toplantilarin her zaman yapilmama olasiligi var. Cunku yeter sayisi tutturulamadiginda oraya gelen insanlar bosu bosuna gelmis oluyor. Ikinci toplantida ise boyle bir olasilik yok. Haliyle tek gun belirleniyor , o gun de 2 inci toplanti gunu oluyor. Bunda anlasilamayan bir sey yok. Eger bu sekilde olmamis olsaydi , bir cok toplantida yeter sayisi var mi yok mu diye say babam say ya da su saatte yeter sayisi yok hadi herkes evine gibi durumlar olurdu. Bu sebepten dolayi artik toplantilarin cogunluk aranmayan ikinci toplanti gunu yapilmasi bir teamul haline geldi. Oyle ki , dedigim gibi toplantinin alt yapisini olusturan seyler bile ilk gun icin yapilmaz , salon kiralamak , personel ayarlamak vs gibi. Bu yuzden bu baslik cok yersiz.

Seçime yönetim kararı olarak gidiyoruz, ibrasızlık yüzünden gitmiyoruz.

Tamam da bu ibra olmadiklarinin gercegini degistirmez, bu durum'un hangi nedenle secime gidildiginin bir onemi yok benim bildigim ki tuzukte de bu yer aliyor?

Fakat ila ki ucu acik maddeler vardir. Aslinda girmemeli ama Helvaci'da secimde olacaktir orasi kesin gibi birsey.

Cok karisik bu tuzuk ya, kafam karisti simdi :D

O zaman iki tarih açıklamanın hiç bir manası yok. Tek tarih 14 mayıs desinler de bizde burda uğraşmayalım. Tutsunlar salonu. Çağırsınlar insanları. Çok saçma hem de acayip saçma bir uygulamaymış bu. İnsanlar zaten bilirler toplantının olmayacağını, o nedenle gelmezler gibi bir açıklamadan sonra iki tarih birden açıklamak kadar saçma birşey olamaz.

Bunun sebebi su. Birinci toplantilarin her zaman yapilmama olasiligi var. Cunku yeter sayisi tutturulamadiginda oraya gelen insanlar bosu bosuna gelmis oluyor. Ikinci toplantida ise boyle bir olasilik yok. Haliyle tek gun belirleniyor , o gun de 2 inci toplanti gunu oluyor. Bunda anlasilamayan bir sey yok. Eger bu sekilde olmamis olsaydi , bir cok toplantida yeter sayisi var mi yok mu diye say babam say ya da su saatte yeter sayisi yok hadi herkes evine gibi durumlar olurdu. Bu sebepten dolayi artik toplantilarin cogunluk aranmayan ikinci toplanti gunu yapilmasi bir teamul haline geldi. Oyle ki , dedigim gibi toplantinin alt yapisini olusturan seyler bile ilk gun icin yapilmaz , salon kiralamak , personel ayarlamak vs gibi. Bu yuzden bu baslik cok yersiz.

Başlık yazısı çok güzel kaleme alınmış. Orada senin de belirttiğin bu gelenekten bu günkü olağanüstü ortamda vaz geçilmesi öneriliyor.

Bir de şöyle düşün: 7 Mayıs Cumartesi 2 bin kişilik durumumuzun ciddiyetini bilen taraftar dışarda. İçerde ise kimse gelmemiş. Sen bunu bir klüp üyesi olarak içine sindirebiliyormusun?

Üst Alt