# Sefa Yılmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sefa Yılmaz

Cevap: # Sefa Yılmaz

[video=youtube;DSeh4OKc9tg]https://www.youtube.com/watch?v=DSeh4OKc9tg[/video]

Engin Baytar'ın iyi günlerinin üstünde bir potansiyele sahip...En azından yabancı sınırı geldiğinde kesinlikle kadro rotasyonunda iş yapacak isimlerden biri.

Begenmiyorum. Guclu oyuncu. Zeka ve teknikten fazla fizik ozelliklerini kullanmaya calisiyor. Iyi ortasi var. Bukadar bence.

2 milyon bile etmez, cok les oyuncu. kayseri bu sene oyuncu satmakta zorlanacak galiba tek umut sefa gibi gözüküyor. 3'e falan fener'e satabilirlerse bile iyi olur

Insallah bu kazik fenere girer :ayatollah: Youtube da butun videolarina super futbolcu keske Galatasaray alsa ama fener almis yonetim istifa yazalim .. :rolleyes:

Türk futbolculardaki en büyük sorun, kafalarının içinde beyin olmaması. Altyapı eğitimini yurtdışında almış oyuncularda daha az görünür ama, kan bozuk bir kere. Aksi olsaydı, adını düşünmeden 11'e yazardım.

2013 2014 sezonunda yapacağı ortalama 10 gol ve 10 asist ortalaması 2014 yaz transfer döneminde adından en çok söz ettiren oyuncu olur. Süleyman Hurma' yı sürekli televizyonda görür ve sinir oluruz.

Üst Alt