sekidika onyekuru aş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sekidika her türlü Babel'i 10'a katlar 5'le çarpar 3'e böler falan buna mızmızlanıp duruyorsanız size Babel gibi adamlar müstahak o zaman

öne geçtiğimiz maçlarda iş yapar,önemli olan o ilk golü atabilmek,gerideki rakip için güçlü bir silahımız olur.
Rakip kolay kolay gelmeye cesaret edemez.

zenciler için evet

Biraz ırkçı bir tabir olmuş bu. :/

Sekidika iyi mi olur kötü mü göreceğiz. Eskişehirspor'un maçlarını oturup deliler gibi izlemedim haliyle ama şu tek kişilik özet videolarını izlediğimde attığı paslar ve pozisyon alması çok doğru gözüküyor. Çoğu kaçan pasında pas verdiği oyuncunun oradan gelebilecek bir top veya ara pas beklememesinden kaçmış toplar. Ayağı gayet iyi görebildiğim kadarıyla.

Zaten Sekidika'nın ilk etapta Feghouli'yi kesmeyeceğini düşünüyorum. Eğer ki Fatih Hoca Feghouli'nin halinde bir gelişme göremezse bence o zaman Fegh'i kesip onu oynatmaya başlar.

Biraz ırkçı bir tabir olmuş bu. :/

Sekidika iyi mi olur kötü mü göreceğiz. Eskişehirspor'un maçlarını oturup deliler gibi izlemedim haliyle ama şu tek kişilik özet videolarını izlediğimde attığı paslar ve pozisyon alması çok doğru gözüküyor. Çoğu kaçan pasında pas verdiği oyuncunun oradan gelebilecek bir top veya ara pas beklememesinden kaçmış toplar. Ayağı gayet iyi görebildiğim kadarıyla.

Zaten Sekidika'nın ilk etapta Feghouli'yi kesmeyeceğini düşünüyorum. Eğer ki Fatih Hoca Feghouli'nin halinde bir gelişme göremezse bence o zaman Fegh'i kesip onu oynatmaya başlar.
ırkcılıkla uzaktan yakından alakam yok da benim bu zamana kadar gözlemlediğim şey bu. allah bi yerden verirken bi yerden almış diyorum ben buna kestirmeden.

Üst Alt