Seksenler | Salı | 19:50 | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seksenler | Salı | 19:50 | TRT 1

Cevap: Seksenler | Salı | Trt 1

Sonunu nereye bağlayacaklar ev satılacak mı. ergun plak ne oldu da inşaat işine atılıp milyon dolarlık oldu. Sami abi şahinin kayınpederi oldu mu. Soru işaretleri fazla.. Leyla ile mecnun 1. Seksenler 2. başka izlediğim bir dizi yok.

Cevap: Seksenler | Salı | Trt 1

Mükemmel gerçekten. Hele geçen hafta Ergun süperdi. Böyle dizilerin yapılabiliyor olması güzel. Yoksa spordan başka izleyecek bir şey bulamıyorum televizyonda.

Cevap: Seksenler | Salı | 19:50 | TRT 1

bugün 12 eylülü anlatacakmış merak ediyorum hükümet yanlısımı değillermi?

Sevdiğim bir dizidir inşallah 12 Eylül sürecini taraflı bir şekilde anlatmazlar

Tüm hafta 12 Eylül bu hafta diye telafuz etmişlerdi, TRT'ye de güven yok artık. :eek:

Tamda hepsi için kritik gün biri Sarıyerspora biri kızla görüşecek birinin oğlunun sünneti var . İşte eskiden böylemiş demek vay be . Allah o zamandakilere cidden sabır vermiş

Tamda hepsi için kritik gün biri Sarıyerspora biri kızla görüşecek birinin oğlunun sünneti var . İşte eskiden böylemiş demek vay be . Allah o zamandakilere cidden sabır vermiş

Bu şekilde kaç milyon kişinin umutlarını kırdılar acaba? Öldürdükleri, katlettikleri de cabası?

Ama dün dizide de vurgulandığı gibi "12 Eylül'den önce bu memlekette asker yok muydu? Neden çözmedi, engellemedi ölümleri?"

Ben bu diziyi ilk defa geçen gün izledim baştan sona, yeğenime bakıcılık yaparken o uyuyordu annesi gelene kadar bunu izledim, sonra dünkü bölümü de izledim baya hoşuma gitti. Şoray Uzun'u zaten çok severim, oynadığı karaktere de bayıldım.

Üst Alt