Selçuk İnan, Takımı Sabote Ediyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan, Takımı Sabote Ediyor!

Bombos pozisyondasin, hic bir baski yok, Takim Gomis ve Rodriguez disinda kendi sahasinda yani defansif acidan güvendeyiz, hatta kendisi o pasi atsa kendisi bile kendi sahamizda kalacak, Gomise pas atmayi denese ne kaybeder?

Aksini iddia etmedim ama Selçuk o tarz pasları atmayalı 1.5 yıl olmuştur en az. Bitmiş artık adam rakip kaleye dönmeye korkuyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İçinden gomis'i kıskanmıyosa bende bişey bilmiyorum.

Aleni bir şekilde maç satıyo.

İnsanın vücudu kaldırmaz koşamaz oynayamaz anlarım bu resmen adama pası bile bile atmadı.

Yasinle birlikte bu 2 hainin acil şutlanması lazım.

Son frikiği Aslantepe'den 4.Levente gönderen şu kaptan olan hain leşçuk mu ?

Abi antremana giden taraftarlar şunu dövse ya ? Vakit olsa eskiden gidiyoduk Hasan Kabzeli dönemler. Şimdi işten güçten vakit kalmıyor.

Bu adamı döven efsane olur benim nazarımda.

Aklı sıra kadro dışı kalıp iki senelik alacağını peşin alip trabzona gitmeyi planlıyor.

Kadro dışı bıraktığın adamlara, günde çift idman sabah 7 aksam 7 mesai yaptirmazsan. Eğer ışte böyle ; herkes kadro dışı kalıp yattığı yerden parasını almanın peşine düşer.

Sürün yağlı surat!

Aklı sıra kadro dışı kalıp iki senelik alacağını peşin alip trabzona gitmeyi planlıyor.

Kadro dışı bıraktığın adamlara, günde çift idman sabah 7 aksam 7 mesai yaptirmazsan. Eğer ışte böyle ; herkes kadro dışı kalıp yattığı yerden parasını almanın peşine düşer.

Sürün yağlı surat!

sabah 7 erken olur renkdas, istanbul trafigine takilmasi lazim. 9'da falan yapsinlar antremani, her gec kaldiginda 10bin ceza versinler.

Sürün yağlı surat!

Öyle bir yaptırım uygulamaya hakkın yok

Sözleşmeler bunlar için yapılıyor.Futbolcu haklı bu durumda

Üst Alt