Selçuk İnan vs Luka Modric - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan vs Luka Modric

Selçuğun geldiği ilk iki senede performansına bakarsan dünyadaki tüm orta sahalarla karşılaştırma yapabilirsin gayette doğal ancak ondan sonraki sezonlardada herhangi bir amatör küme oyuncusu ilede karşılaştırma yapabilirsin.

3-4 yıl sonra şampiyonluk yaşayıp hayata döndüğümüz hızlı dönemlerimizden.

O zamana gitme şansımız olsa 6 yabancılı sistemde 13 gol atan Türk orta sahaya yine değer biçemem.

Yabancı pasaportlu star bir futbolcuya Türk statüsüyle fark atıyordu zaten.

Tartışmanın manası yok.

Ulan gözlerim kanadı resmen. Resmen herkes kendi futbol bilgisini ifşa etmiş. Listeye ekleyelim de o isimlere ona göre cevap veririz

ewt !!!! hazar vs krasic konusunda yakama yapisanlarin bu konulari da didiklemesini rica ediyorum (burak vs lewa da dahil buna)
en azindan hazar vs krasic konusunda hazar daha kucuk bir cocuktu ve postu krasicin wcde show yaptigi bir musabakayi muteakip atmis idim
ardindan KRASIC de yakin bir sure icinde JUWE takimina transfer olmustu
ewt
bunu izah ettikten sonra benzer yastaki selcuk burak modric ve lewayi prime'larinda mukayese edip forumun ismini batiranlari masaya yatirmak daha mantiklidir

Cevap: Selçuk İnan - Luka Modric

benim icin kistas sudur: bir orta saha üst düzeyde baski yedigi zaman ne kadar oyuna hakim? Selcuk bu konuda beni hala tatmin etmedi. baski yedigi zaman Maldonadoya dönüsüyor cogu zaman. Modric'in tek basina Ispanya orta sahasina karsi neler yaptigini gördü sanirim herkez. ne demis ferguson? istatistik mini etek gibidir. cogu seyi gösterir ama en önemli seyi göstermez. o yüzden hic bir zaman ben oyunculari istatisiklere bakarak degerlendirmem. Burak da o yüzden beni daha hala ikna edemedi. cünkü oyun icinde hala üst düzey oyun akli gelistiremedi.
iste futbolu bilen insan

Mevkisel olarak yakınlıkları olmasa da Modric'i Selçuk'tan ziyade aslında Arda ile kıyaslamak lazımdı. Çünkü ikisi de aynı turnuva da Avrupa futbolunda parladılar Euro 2008.. İkisi de Avrupa'nın devlerinde oynadı ama hangisi kalıcı olmayı başarıp futbolunu ismini geliştirdi dersek Modric fersah fersah öndedir hatta bir adım ötesine Futbol fenomenleri arasına da girdiğini düşünüyorum. Arda ise atletico ve barçada yer almasına rağmen yerel futbol efsanesi olarak hatırlanacak. O da futbolundan dolayı seveni de olacağını sanmıyorum yerelde artık.

selçuktaki çevre kontrolü modricde yok

çevresindeki insanları çok iyi kontrol ediyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mevkisel olarak yakınlıkları olmasa da Modric'i Selçuk'tan ziyade aslında Arda ile kıyaslamak lazımdı. Çünkü ikisi de aynı turnuva da Avrupa futbolunda parladılar Euro 2008.. İkisi de Avrupa'nın devlerinde oynadı ama hangisi kalıcı olmayı başarıp futbolunu ismini geliştirdi dersek Modric fersah fersah öndedir hatta bir adım ötesine Futbol fenomenleri arasına da girdiğini düşünüyorum. Arda ise atletico ve barçada yer almasına rağmen yerel futbol efsanesi olarak hatırlanacak. O da futbolundan dolayı seveni de olacağını sanmıyorum yerelde artık.
Ardaya sevgi beslermisin ?

Üst Alt