Selçuk İnan - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buna da kızamıyorum ki hocası oyna diyor oynuyor aynı hocası devre arasında sözleşmesini de uzatır sorsan bu adamlar galatasaray aşığı milyon euroluk aşıklar sizi

yahu yemin ediyorum adam top rakipteyken rakipten kaçıyor sırf koşmamak basmamak için çünkü basacak gücü yok bu kadar ruhsuz adi bir adama 72 dakika katlanan teknik ekibide allaha havale ediyorum.Mugdatın ne suçu var yahu şu adamı oynayacağına paftan genç çocuk çıkar hiç mi yok ama tabi amcası dayısı yoktur o çocukların.

yahu yemin ediyorum adam top rakipteyken rakipten kaçıyor sırf koşmamak basmamak için çünkü basacak gücü yok bu kadar ruhsuz adi bir adama 72 dakika katlanan teknik ekibide allaha havale ediyorum.Mugdatın ne suçu var yahu şu adamı oynayacağına paftan genç çocuk çıkar hiç mi yok ama tabi amcası dayısı yoktur o çocukların.
her hafta bir de bunu oyundan aliyorlar. bal gibi de biliyorlar les gibi oynadigini ama her mac 11 basliyor. yedekten bile girmemesi lazim.

zaten terimin ekürisi davala ve şaşın kankisi olmasından dolayı gönderilmez. kulüp profesyonel bi kurumdan çok ziyadesiyle terim ve ekürilerinin çiftliğini andırıyor

Dogruysa hoca bize rezmen küfür ediyor. Ve nerde 50% fedakarlik yapiyormus? Biz biraksak baska takim buna anca 500-600 bin € verir... Anlamis bizde enayi bol, simdiye kadar caldi para yetmemis ve gene soymayi istiyor bizi.

Üst Alt