Selçuk İnan - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Can'a olan takintin>Seko'nun sana olan takintin

desem katilir misin bu tespitime?

Ayrica yazdigimda haksiz miyim yaw?Selcuk'un kotu performansini aklamak icin bile Unal'i one surmek dogru degil bence.

Hayır hatta alakası bile yok.Şunu şunu yapan maldır,bu haindir falan diye herkesi etiketlemeyi hatta bazen hakaret etmeyi kendisine hak görmese umrumda olmaz ne yaptığı.

Ayrıca da öyle değil mi yav nerde Aysal Sneijder övgüsü olsa layk atmıyor mu direk?Hatta sana bunu daha önce de söylemiştim anında layk atmıştı sana.Sen de kutlarım bildin falan demiştin hatta. :asd:

Kısmen.Selçuk zaten düşüşteyken aldı o 5 senelik kontratı.İyi oynarken alsaydı sana %100 iştirak ederdim de düşüşteki bir adama 5 yıl kontratı bağladığı için birincil sorumlu Aysal.

Hayır hatta alakası bile yok.Şunu şunu yapan maldır,bu haindir falan diye herkesi etiketlemeyi hatta bazen hakaret etmeyi kendisine hak görmese umrumda olmaz ne yaptığı.

Ayrıca da öyle değil mi yav nerde Aysal Sneijder övgüsü olsa layk atmıyor mu direk?Hatta sana bunu daha önce de söylemiştim anında layk atmıştı sana.Sen de kutlarım bildin falan demiştin hatta. :asd:

Kısmen.Selçuk zaten düşüşteyken aldı o 5 senelik kontratı.İyi oynarken alsaydı sana %100 iştirak ederdim de düşüşteki bir adama 5 yıl kontratı bağladığı için birincil sorumlu Aysal.

sa

Selcuk o kadar sene yattiktan sonra 1.5'u da hak etmiyor da neyse.

Bir de yukarda Unal 5 yillik imzaladi diye boyle oldu falan yazmissiniz da sucun buyugu Selcuk'un.5 sene hatali sozlesme uzatildi diye boyle oynamaya hakki yok.

images
maaşı kaça düşer sence

Can fazla Aysalci dogru diyorsun da bana ne onun attigi layktan.Niye alintilayip bilgi veriyorsun?

Birinci sorumlu Selcuk'tur.Oyle sacma sey olamaz.

Muslera hatali gol yerse once Muslera'ya mi yoksa sozlesmesini uzatan ve zam yapan Dursun'a mi kizilmali?Tabii ki once Muslera'ya kizilmali.

maaşı kaça düşer sence

1.5 milyon euroya tekabul edecek sekilde TL cinsinden veririz.

Hatay, Süper Lige çıksaydı hemen memleketine giderdi. Bakalım biz gönderirsek kim alacak bunu..

Bırakın 3'ü 1 bile veren çıkmaz.

Can fazla Aysalci dogru diyorsun da bana ne onun attigi layktan.Niye alintilayip bilgi veriyorsun?

Birinci sorumlu Selcuk'tur.Oyle sacma sey olamaz.

Muslera hatali gol yerse once Muslera'ya mi yoksa sozlesmesini uzatan Dursun'a mi kizilmali?Tabii ki once Muslera'ya kizilmali.

1.5 milyon euroya tekabul edecek sekilde TL cinsinden veririz.

Aynı şey değil.

Selçuk zaten bundan çok da farklı oynamıyordu ki yenilemeden önce.2 yıl sonra basıp gidecek adam havadan +3 yılı daha kaptı.2016'ya kadar sana iştirak ediyorum ama son 3 yılı net Aysal'ın suçu onun pek de bir tartışması yok.

Can kardeşimin ismini duyunca agresifleşmen de beni üzdü.Bir daha ondan bahsetmem tamam.

Aynı şey değil.

Selçuk zaten bundan çok da farklı oynamıyordu ki yenilemeden önce.2 yıl sonra basıp gidecek adam havadan +3 yılı daha kaptı.2016'ya kadar sana iştirak ediyorum ama son 3 yılı net Aysal'ın suçu onun pek de bir tartışması yok.

Can kardeşimin ismini duyunca agresifleşmen de beni üzdü.Bir daha ondan bahsetmem tamam.

Ayni sey nereye ayni degil.

Dun de Hamza Terim'in Cagne'ye penaltiyi Selcuk atsin demesine ragmen Cagne'nin atmasi konusunda Terim'e 1. suclu diyordu.Siz de fi tarihindeki baskani 1.suc lu yapiyorsunuz.Sahadaki les oyunculari aklamaya devam edin bakalim.

Agresif degilim.Isim gucum makara.Amacim posta Seko'yu sokusturarak keyfini kacirtmakti.

Ayni sey nereye ayni degil.

Dun de Hamza Terim'in Cagne'ye penaltiyi Selcuk atsin demesine ragmen Cagne'nin atmasi konusunda Terim'e 1. suclu diyordu.Siz de fi tarihindeki baskani 1.suc lu yapiyorsunuz.Sahadaki les oyunculari aklamaya devam edin bakalim.

Agresif degilim.Isim gucum makara.Amacim posta Seko'yu sokusturarak keyfini kacirtmakti.

Benim kimseyi akladığım falan yok.Hele 2 gündür Selçuk Semih Sinan Diagne Mariano Fernando vb. eleştirilerimi görüp de bunu demene anca 'Wow' denir yani forum tabiriyle. :asd:

Bana ne ondan yav ne yaparsa yapsın.Keyfim falan kaçmadı.

Benim kimseyi akladığım falan yok.Hele 2 gündür Selçuk Semih Sinan Diagne Mariano Fernando vb. eleştirilerimi görüp de bunu demene anca 'Wow' denir yani forum tabiriyle. :asd:

Bana ne ondan yav ne yaparsa yapsın.Keyfim falan kaçmadı.

Yok olm biliyorum onlara elestirilerini.Sadece Selcuk'un performansinin 1.si sorumlusu Aysal oldugu konusunda karsi gorusteyim.

Traştan sakınalım

Takimin yildiziyken hamallik pozisyonuna düstü. Selcuk Inan´in iyi oynadigi dönemde paylasimci bir takim oyunu vardi, ama sonra durum degisti. Selcuk Inan´in performansi ilk sezonundan sonra düstü diyenler bence ya hatirlayamiyor, yada takimda ikinci sezonda nasil bir degisim oldugunu anlayamadi.

Melo 12/13 hazirlik kampi felan gecirmedigi icin sahada ölü gibiydi, ikinci yarida yavas yavas yüksellti, performansi hatta Ünal Aysal´in kendisine bu yüzden "dersine son gün calisan cocuk" yakistirmasi vardi digitürkte.

Ayni zamanda takima Burak Yilmaz monte oldu. 10 gol atan, ama onun yerine full pres geriye kosmasini bilen Elmander gitti, yerine sadece hücum alan kosulari yapan Burak geldi.

sonra sneijder geldi, drogba geldi, burak ile birlikte Selcuk basarili oldugumuzda Melo ve Hamit ile birlikte takimin yükünü kaldirmak adina bireysel anlamda hücuma katkisi azaldi. Ama hala takim icinde önemli bir rol icindeydi.

Burada da 2013/2014 sezonuna kadar performansinda bir düsüs olmadi, sadece görevi degisti. Forma olayindan sonra düsüs basladi, ama 14/15 sezonunda yine o üclünün arkasinda oyunu rahatlatan ve defansif ve takim icin kosma görevini üstlendi.

Yani Selcuk Inan´in performansinda degisime ve düsüse ugramasinin bir cok nedeni var. Burada Ünal Aysal pastanin cilegi oluyor, ama ortada bir pasta var.

Birde Selcuk Inan geri pas olayi var, rahatsiz edici dogru. Ama ilginc ki, 40´lik Selcuk son iki sezonda cok daha dikine oynamaya basladi birden. Su 14/15´den itibaren takimi ve selcukun etrafinda oynayan oyunculari düsünmek lazim, ve dikine oynarken pas hatasinin doguracagi ve dogurdugu sonuclari. Bu adam öyle bedavaya yan pas, geri pas olayina alismadi.

Üst Alt