Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilmiştir! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilmiştir!

Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilmiştir!

Yaklaşık 2 sene kadar önce forum Abdullah Abi'nin yönetimine girmeden Selçuk İnan ve Nuri Şahin'in alınmasına yönelik önerilerimiz olmuştu ciddi ciddi. Ama o gün alınmayan bu 2 adamı takımlarına katkıları ortada.

Kısa güzel bir tezahurat hazırlanıp maçta sık sık söylense Aysal karşılıksız kalmaz sanırım :)

Kısa güzel bir tezahurat hazırlanıp maçta sık sık söylense Aysal karşılıksız kalmaz sanırım :)

Bence etkili olur. Hem de çok etkili olur. Taraftarın gönlünü kazanmak için almayı düşünür.

Ama asıl önemlisi Selçuk bu duruma tepkisiz kalmaz. Kendisi Galatasaray'lıymış zaten.

Tabi başka takımlarla protokol imzalamadıysa

Bence etkili olur. Hem de çok etkili olur. Taraftarın gönlünü kazanmak için almayı düşünür.

Ama asıl önemlisi Selçuk bu duruma tepkisiz kalmaz. Kendisi Galatasaray'lıymış zaten.

Tabi başka takımlarla protokol imzalamadıysa

Beşiktaşta ciddi şekilde ilgileniyor diye biliyorum, bari bunu başka takıma kaptırmayalım. Artı fenere gitmez Selçuk kendiside açıklama yapmıştı bu konuda.

Önerme falan değil.Selçuk,Hamit,Ekici üçlüsünü almayacak yönetim kimi alırsa alsın beni ilgilendirmiyo.Bu futbolcular alınmak zorunda

Hamit'i geç Selçuk,Mehmet Ekici çok iyi transferler olur.

Kasımpaşa maçında pankart asalım:''Selçuk İnan'ı istiyoruz''.

Beşiktaşta ciddi şekilde ilgileniyor diye biliyorum, bari bunu başka takıma kaptırmayalım. Artı fenere gitmez Selçuk kendiside açıklama yapmıştı bu konuda.

Beşiktaş kralıyla ilgilensin. Gitsin Messi'yi Ronaldo'yu alsın. Önümüzdeki sene onlara 3. büyük olduklarını hatırlatacağız yine. :D

Beşiktaş kralıyla ilgilensin. Gitsin Messi'yi Ronaldo'yu alsın. Önümüzdeki sene onlara 3. büyük olduklarını hatırlatacağız yine. :D

Bjk seneye maçlarını olimpiyatta oynayacak.İsterse 100 yılın takımı kursunlar 34 maç deplasman:)

Bilemiyorum, ZTK alsınlar Hamit'i alabilme yüzdeleride artacak. Hamit bizim için zor adam Avrupa olmazsa gelmem diyor Selçuğu bitirmek lazım. Yoksa hayal olur.

Selçuk Fener'e gitmez diye düşünüyorum.Dünkü reportajında Türkiye Ligi'nde Trabzon'dan başka bir takımda oynayacağının sinyalini verdi.

Ben 15 milyon bile razıyım , türkiyenin en iyi pasör ü

scout ekibi nasıl buldu böyle gizli kalmış bir yeteneği ? gerçekten kutluyorum sizi :D

Üst Alt