Selçuk İnan'ın Müthiş Rekoru! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ın Müthiş Rekoru!

Sabah gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Selçuk İnan'ın Trabzonspor ve Galatasaray'daki kariyerine ilişkin çok önemli bir istatistiği ve rekorunu ortaya çıkardı. Tüzemen'in 'Selçuk saha içi öğretmen olmalı' başlıklı yazısı şöyle:

Selçuk İnan, bir aksilik olmazsa Konyaspor maçında 200'üncü kez Galatasarayformasını giyecek... İstatistiklerin derinliğine indiğimizde karşımıza 'İstikrar abidesi' bir Selçuk İnan çıkıyor. Selçuk'u eleştirelim ama futbolculuk kariyerine ve Galatasaray'da yakaladığı başarılarına saygı gösterelim.
Trabzon'da oynadığı 113 maçta 109 kez ilk onbir çıkmış. Galatasaray'da ise 199 maçın 196'sında ilk onbirde görev yapmış. Trabzon ve Galatasaray toplamında 312 maç oynayıp 305'inde ilk onbir başlamak müthiş bir rekor...

GALATASARAY'DA 8 KUPA KALDIRDI

Galatasaray'da 3 lig, 3 Süper Kupa, 2 Türkiye Kupası kazanan ve 42 gol atan kaptan Selçuk İnan, toplamda 8 kupa kaldırmış.
Galatasaray'ın zorlu sürecinde Kaptan Selçuk'a şimdi büyük görev düşüyor. Bu zamana kadar çalıştığı teknik adamlardan öğrendiklerini bir deftere yazan Selçuk, artık tecrübesiyle Hagi gibi Galatasaray'ın saha içi öğretmeni olmalıdır.
Arkadaşlarının yaşadığı zorlukları aşmak için oyuna akıl koymalıdır...
Pozisyon hatası yapan, pas dağıtımında egoist davranan isimleri uyarmalıdır.

Galatasaray öne geçtiğinde skorun korunması adına eğer takım bir panik havasının içine girmiş ise "Saha içi öğretmen" kimliğiyle davranmalıdır.
Galatasaray'ın kupa ve Avrupa mücadelesinde, "Camia, taraftar, oyuncular olarak birbirimize sahip çıkalım" diyen Selçuk'un saha içinde sadece kaptanlığına değil liderliğine ihtiyacı olacaktır.

hürriyet

Tam bir profesyonel.
Sakatligini bahane ederek antrenmanlara, maçlara çıkmadıgını gormedik.Neredeyse her maça çıktı. Cezalı olduğu maçlar ve nadir sakatlıklar dışında maç kaçırmadı.forma giydiği resmi maçlar baz alındığında neredeyse ortalama her iki maçta bir skora katkı yaptı. arkadaşlarını yönetti, yönlendirdi; 4 yılda 3 şampiyonluk, 2 tr kupası, 3 süper kupa kazandı.Yeri geldi takımın hamalı oldu, yeri geldi maestrosu.Göstermiş olduğu üstün performans, yüksek karakter ve büyük profesyonelliğinden; kendisine teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını diler ve kariyerini kulübümüzde tamamlamasını can-ı gönülden isteriz.

Başta levent tüzemen görmesemde bu yazı ondan çıkmış derdim.İlk 11 de maça çıkıyor olması neyin ıspatı acaba iyi bir oyuncu olduğunun mu? Yoksa senin kalemini satın aldığı gibi oynadığı diğer takımların hocasını satın aldığı gibimi?

42 gol 53 asist müthis bir performans gercekten. yıllarca merkez oyuncularının kazmalıklarından yandıgımız unutulmasın.

Leşşşşşş. Bu leşi de anca beyinsiz dinazor yerli yalakası Levent dallaması över zaten. İlk 11 çıkıyormuş. Herif hayalet gibi dolanıyor sahada, ilk 11 çıksa ne olacak?

Selçuk bazen kötü oynuyor ama aldığı paranın karşılığını veren ender yerli futbolcularımızdan biri. Umut, burak ve hamite kıyasla.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende Selçuk inan a önyargılı davranırdım.Oyununu sevmezdim.Antipatik bulurdum ama bana kalırsa Muslera ve Sneijderden sonra takımın en önemli oyuncusu.Onu kaybetmek çok büyük kayıp olur.

"Saha içi öğretmen" likten önce adam gibi ikili mücadelelere girmeyi öğrensin. Hâlâ kız gibi eziliyor. Orta saha dediğin adam biraz güçlü olur her dokunuşta kendini yere atmaz biraz direnç gösterir.

Türkiye deki eyyamcı hakemler hep foul çalıyor ama CL de mal mal bakarsın böyle kendini yere atınca hakem oyunu devam ettirdikten sonra.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Profesyonellik = sıfır
Kuvvet = sıfır
Hava hakimiyeti = sıfır
Markaj = sıfır
Top kapma = sıfır
İkili mücadele = sıfır
Dayanıklılık = sıfır
Sorumluluk alma = sıfır

Tek özelliği şut atmak, sağa sola geriye pasları. Sahada bir salyangoz gibi, ne mental ne de fiziksel olarak üst seviyeyi kaldıracak bir oyuncu değil.

Sabah gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Selçuk İnan'ın Trabzonspor ve Galatasaray'daki kariyerine ilişkin çok önemli bir istatistiği ve rekorunu ortaya çıkardı. Tüzemen'in 'Selçuk saha içi öğretmen olmalı' başlıklı yazısı şöyle:

agzini acamayan mi ögretmen olmali :asd22:

Levent Tüzemen tam bir yerli sevici orçodur. O yüzden okumayı düşünmedim bile. Gerçek Gaassaraylılar selçukun ne kadar takıma zararlı olduğunu bilir.

Üst Alt