Selçuk İnan'ın Sözleşmesi Uzatılıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ın Sözleşmesi Uzatılıyor

Bizim taraftar kadar nankor bir taraftar gurubu yoktur kesin.Lan adam kac sampiyonluk da basrol oynadi.istedigi takima en az 1 m a gidebilirdi.Emre okuzu 40 yasinda sikecilere gidiyor.az biraz degerlerinize sahip cikin ya

Babasının hayrına mı oynadı öküz yüküyle para aldı ve 4 yıldır bir cacık oynadığı da yok defolsun gitsin böylesini besleye besleye kulüp ne hale geldi.

Belki alacağı vardır 500k ona karşılık 1 sezon ücretsiz oynayacaktır.

İliğimizi sömürdü neticede, rızık meselesine girecek kadar dindar da görünmüyor.

500bin euro gayet makul bir iki sene daha oynasın sonra jübile yapalım kendisine çünkü Galatasaray tarihine geçti

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babasının hayrına mı oynadı öküz yüküyle para aldı ve 4 yıldır bir cacık oynadığı da yok defolsun gitsin böylesini besleye besleye kulüp ne hale geldi.
Oynamadan yattigi yerden milyonlari goturen zibidilere soyleyeceksiniz bunlari.Selcuk bu klubun efsanelerinden birtanesidir.Para konusmamistir.ne verildiyse imza atmistir.yanlis yonetimlerin yaptigi sozlesmeyi selcuga mal etmeyin

Oynamadan yattigi yerden milyonlari goturen zibidilere soyleyeceksiniz bunlari.Selcuk bu klubun efsanelerinden birtanesidir.Para konusmamistir.ne verildiyse imza atmistir.yanlis yonetimlerin yaptigi sozlesmeyi selcuga mal etmeyin

Çok adamsa benim performansım düştü feda istiyorum deseydi en azından maç başı almasaydı, efsane falan değil size göre efsanenin içi baya boş anlaşılan.

Çok adamsa benim performansım düştü feda istiyorum deseydi en azından maç başı almasaydı, efsane falan değil size göre efsanenin içi baya boş anlaşılan.
2 mac sonra performansinin eskisinden daha iyi olmayacagi ne malumdu?Evet dususde bir grafigi var.bu yil da cok iyi olup olmayacaginin garantisi yok.Ancak su 500.000 euro dogruysa hakkinin cok daha altina imza attigini da unutmamak lazim.Mariano da eskisi gibi degil,indirime gidiyormu mesela?

Bu kadar indirim beklemiyordum,1 yıl daha kalıp futbolu kulübümüzde bırakması iki taraf için de iyi olacaktır.

Mesele de orada bizim Selçuk bey dünyaları kazanırken sahada idare ederken, 40 yaşına yaklaşmış Emre yaşına rağmen elinden gelen mücadeleyi veriyor ve yaş farkına rağmen de oynadığı takıma çok daha iyi katkı veriyor.

Bu para o yaştaki Emre'ye verilse üzülmezdim ama Selçuk beye verilmesi içimi acıtıyor.

Bizim taraftar kadar nankor bir taraftar gurubu yoktur kesin.Lan adam kac sampiyonluk da basrol oynadi.istedigi takima en az 1 m a gidebilirdi.Emre okuzu 40 yasinda sikecilere gidiyor.az biraz degerlerinize sahip cikin ya

Nasıl para konuşmamış. Bir gs kongre üyemizin beyanına göre bu ve Burak şantaj yapmış Ünal Başkana.
Kapmışlar bol sıfırlı sözleşmeyi.

Yalan sa da onun yalanı ama doğru olma ihtimali var.
O süreli bir sözleşme babası oğluna vermez.

Gscimbom mobil

Bu mevzuya gelince, boş işlere devam ediyoruz. Para içinde yüzüyoruz sanki de şu paraları az buluyoruz. Şu paraya git adı sanı duyulmamış iki üç tane gurbetçi genç oyuncu bul. Bu adam üç senedir bu takıma ne verdi de yine kaptı sözleşmeyi? Semih bu takıma ne kattı da geldi yine kamyon dolusu para aldı, başımız sıkıştığı zaman bile oynamadı. Damlaya damlaya göl olur derler. Fiziki yetersizlik yüzünden oyuncuların gitmesini söylüyoruz ama bitmiş tükenmiş bir adam ile sözleşme yeniliyoruz.

Nasıl para konuşmamış. Bir gs kongre üyemizin beyanına göre bu ve Burak şantaj yapmış Ünal Başkana.
Kapmışlar bol sıfırlı sözleşmeyi.

Yalan sa da onun yalanı ama doğru olma ihtimali var.
O süreli bir sözleşme babası oğluna vermez.

Gscimbom mobil

Aynen hatırlıyorum o olayı hatta Selçuk'un silah çektiği konuşuluyordu

Başkanımız Ünal Aysal yoksa imzalar mıydı ?

Üst Alt