Selçuk İnan'la Yollar Ayrılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'la Yollar Ayrılıyor!

kv9mM9.jpg
Bu ne be asdasdad

Adamı engellediğim halde bir şekilde yazdıklarının hepsini okuyorum. Engellemenin mantığı da yok. Bu alıntılara da çözüm bulsak hani :D

bu konunun uzaması herkese zarar veriyor. Her anlamda iyi giden takım 2 gündür kaosta gibi gözüküyor. Artık bu konu kapansın. Selçuk yerinde olsam devre arası güzelce ayrılırım.

Taraftar da uzatmasın. Selçuk'a tepki verilirken takımda etkileniyor bundan. En azından devre arasına kadar sabredelim. Devre arası artık sosyal medyadan gerekli tepki verilir.

Ancak sezonun başında bu kadar fazla tepki Selçuk'tan çok takıma zarar veriyor. Elde başka alternatif yok zaten. 13 hafta sıkın dişinizi.

bu konunun uzaması herkese zarar veriyor. Her anlamda iyi giden takım 2 gündür kaosta gibi gözüküyor. Artık bu konu kapansın. Selçuk yerinde olsam devre arası güzelce ayrılırım.

Taraftar da uzatmasın. Selçuk'a tepki verilirken takımda etkileniyor bundan. En azından devre arasına kadar sabredelim. Devre arası artık sosyal medyadan gerekli tepki verilir.

Ancak sezonun başında bu kadar fazla tepki Selçuk'tan çok takıma zarar veriyor. Elde başka alternatif yok zaten. 13 hafta sıkın dişinizi.
Aslında tam zamanı. Yoksa bir şekilde bu adam maçlarda oynayacak. Yine kanser olacağız. Yine bu adam yüzünden maç kaybedeceğiz.

Sen bir daha bu adamı maçta görürsen ne hissedersin? Burada amaç Selçuk gibi görünse de mesaj yönetime ve Tudor'adır: Ayağınızı denk alın evlatçılık ve yüksek bonservisli çerçöpleri defedin mesajıdır. Merak etme taraftar bu yönetime doğru yolu gösterdi de doğru yolu buldular. Hiç biri de inkar etmiyor zaten. Arda konusu olsun, Semih olsun, Sabri olsun...

Galatasaray taraftarı artık kendi ipini kendi keser hale geldi. Onlarda öğrendiler maç okumayı. 3 senedir bunun için uğraşıldı, Rikering, Hamza, Denizli derken teknik direktörlüğü, maç okumayı, güzel maç izlemeyi mücadele ettirmeyi... Diğer kulüplerden farkımız bu. Hiç bir takım taraftarı Galatasaray taraftarı gibi teknik, taktik konuşmadı senelerdir. Biz şu anda bunun kaymağını yiyoruz. Üstelik başarısızlığa artık tahammülümüz yok.

Aslında tam zamanı. Yoksa bir şekilde bu adam maçlarda oynayacak. Yine kanser olacağız. Yine bu adam yüzünden maç kaybedeceğiz.

Sen bir daha bu adamı maçta görürsen ne hissedersin? Burada amaç Selçuk gibi görünse de mesaj yönetime ve Tudor'adır: Ayağınızı denk alın evlatçılık ve yüksek bonservisli çerçöpleri defedin mesajıdır. Merak etme taraftar bu yönetime doğru yolu gösterdi de doğru yolu buldular. Hiç biri de inkar etmiyor zaten. Arda konusu olsun, Semih olsun, Sabri olsun...

Galatasaray taraftarı artık kendi ipini kendi keser hale geldi. Onlarda öğrendiler maç okumayı. 3 senedir bunun için uğraşıldı, Rikering, Hamza, Denizli derken teknik direktörlüğü, maç okumayı, güzel maç izlemeyi mücadele ettirmeyi... Diğer kulüplerden farkımız bu. Hiç bir takım taraftarı Galatasaray taraftarı gibi teknik, taktik konuşmadı senelerdir. Biz şu anda bunun kaymağını yiyoruz. Üstelik başarısızlığa artık tahammülümüz yok.

Bunu bizde söylüyoruz ancak zamanı değil. Transfer döneminde koparılsaydı o zaman yangın? Şimdi dönem kapandı. Elde kalan tek orta saha Selçuk. Yeri geldiğinde yine protesto olur ama 2 gündür bu kadar sık konuşulması takıma da zarar veriyor.

Ben defalarca söyledim burada. En azından genç bir orta saha kiralanabilirdi ama yapılmadı. Bahsetmek istediğim şey bu. Yoksa Selçuk falan umrumda değil. Benim için önemli olan Galatasaray'ın başarısı. Ben asla adamcılık yapmam. İyiye iyi,kötüye kötü.

Bu sene çok kritik. Şampiyonluk şart. Aksi halde bu finansal durumla uzun yıllar zor toparlanırız.

Bu adamla bu sözleşme ne zaman imzalandı? Bu adam 4 sezondur falan doğru düzgün bir performans göstermiyor bu takımda. Gelen stoperlerin dikiş tutmamasının sebebi de çöp orta sahaydı ve hep Selçuk vardı. Yıllardır top oynamayan, bu yaşta bir adama nasıl böyle bir sözleşme imzalatıldı birkaç sene önce bunu da sorgulamak lazım.

Sonuçta yazan rakamlar çocuk oyuncağı değil, en damardan Galatasaraylı olan biri bile iş paraya geldiğinde çoluğunu çocuğunu, ailesini, bitecek olan profesyonel yaşamı sonrasını vb. düşünür. Sözleşmede hiçbir yerde "iyi oynamazsa" "formdan düşerse" parayı alamaz yazmadığına göre... Her şeye rağmen işini seven, vefa gösteren, gururu-onuru olan bir insan istenmediğini bildiği-hissettiği yerde durmaz ve maddi kayba rağmen gider ama yine de o sözleşmeyi imzalatan yöneticiler de kimdi onu merak ediyorum?

100920172300521791472_2-41.jpg

Antalyaspor maçının ikinci yarısında Ndiaye'nin yerine oyuna giren ancak hem kötü performansı hem de Muslera'nın verdiği kaptanlık bandını takması sebebiyle yine eleştiri oklarının hedefi haline gelen Selçuk İnan için ayrılık çanları çalıyor.

Yönetim tıpkı Sneijder gibi Kaptan'ı bedavaya göndermeyi planlıyor. Selçuk'u devre arasında ya da en geç sezon sonunda Senijder gibi alacağı ücrete karşılık bonservis bedeli almadan göndermeyi planladığı ortaya çıkan yönetimin, asıl rahatsızlığının ise Selçuk'un performansından ziyade aldığı yüksek yıllık ücret olduğu öğrenildi.

Yapılan yeni transferler sonrasında artık ilk ll'de şans bulamayan 32 yaşındaki yıldızın yıllık 2.9 milyon Euro garanti ücreti, yedek kulübesi için fazla lüks bulunuyor

ARAYA 'KUR' GİRDİ
Selçuk'un sabit kur rahatsızhğı üzerine Dursun Özbek yönetimi, Ünal Aysal döneminde belirlenen sabit Euro kurunu, güncel Euro'ya çevirmiş, Kaptan'ın TL bazında daha çok para kazanması sağlanmıştı.

Yönetimin bu jestine karşılık, Euro'nun artışıyla mali krizin daha derin hissedildiği dönemde Selçuk İnan'm ücretini TL'ye çevirmemesinin de gözden çıkarılmasında etkili bir unsur olduğu ileri sürüldü.

TARAFTARDAN TEPKİ
Galatasaray taraftar grubu ultrAslan da, deplasmanda 1-1 berabere biten Antalyaspor maçındaki performansı tartışma konusu olan milli futbolcu Selçuk İnan ile ilgili çok sert bir açıklama yayınladı...

Habertürk
Burada yazan gercek mi?

Bunu bizde söylüyoruz ancak zamanı değil. Transfer döneminde koparılsaydı o zaman yangın? Şimdi dönem kapandı. Elde kalan tek orta saha Selçuk. Yeri geldiğinde yine protesto olur ama 2 gündür bu kadar sık konuşulması takıma da zarar veriyor.

Ben defalarca söyledim burada. En azından genç bir orta saha kiralanabilirdi ama yapılmadı. Bahsetmek istediğim şey bu. Yoksa Selçuk falan umrumda değil. Benim için önemli olan Galatasaray'ın başarısı. Ben asla adamcılık yapmam. İyiye iyi,kötüye kötü.

Bu sene çok kritik. Şampiyonluk şart. Aksi halde bu finansal durumla uzun yıllar zor toparlanırız.
3 senedir milletin dilinde tüy bitti. Koskoca 3 sene ya :D Daha ne yapması lazım insanların. Yaz dönemi, kış dönemi, bahar dönemi farketmiyor her zaman zaten veriyoruz tepkiyi. Üstelik orta saha yok diye Selçuk mu oynayacak? Ne yararı var ki? Emin ol Muslera çok daha iyi yapar o görevi. Profesyonel bir futbolcunun, hemde Galatasaray gibi bir takımda, üstelik kaptan pozisyonunda olan bir adamın hiç mi katkısı olmaz? Genç, profesyonelliğe geçirilen altyapı oyuncuları var. Onlar oynatsın, merak etmesin kimse taraftar hepsini destekler. Yine söylüyorum burada tekpi aslında gıyabında Selçuk'a gibi görünsede tepki başka yerlere... Bu adamın oynamasına vesile olanlara... Daha da açık yazmak gerekirse Tudor'a gözdağı... Bir kaç hafta takım takılsın bak bakalım Tudor mudor kalırmı takımda... Bu adamın kredisi hiç yok artık. Mecburen başarılı olmak zorunda. İlk yarı hele bir bitsin diye kimse tahammül etmez artık.

Bu adamla bu sözleşme ne zaman imzalandı? Bu adam 4 sezondur falan doğru düzgün bir performans göstermiyor bu takımda. Gelen stoperlerin dikiş tutmamasının sebebi de çöp orta sahaydı ve hep Selçuk vardı. Yıllardır top oynamayan, bu yaşta bir adama nasıl böyle bir sözleşme imzalatıldı birkaç sene önce bunu da sorgulamak lazım.

Sonuçta yazan rakamlar çocuk oyuncağı değil, en damardan Galatasaraylı olan biri bile iş paraya geldiğinde çoluğunu çocuğunu, ailesini, bitecek olan profesyonel yaşamı sonrasını vb. düşünür. Sözleşmede hiçbir yerde "iyi oynamazsa" "formdan düşerse" parayı alamaz yazmadığına göre... Her şeye rağmen işini seven, vefa gösteren, gururu-onuru olan bir insan istenmediğini bildiği-hissettiği yerde durmaz ve maddi kayba rağmen gider ama yine de o sözleşmeyi imzalatan yöneticiler de kimdi onu merak ediyorum?

bu adam arenada formayı çıkarıp tugaya verdikten 1.5 ay sonra zamlı emeklilik sözleşmesini kaptı

gerçekten akıl alacak gibi değil

Son düzenleme:
Burada yazan gercek mi?

Hayir gercek degil. Selcuk inanin kap bildirimden bir bolum.

- 31.08.2014 - 31.12.2015 dönemindeki ödemeler için 31.08.2014 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Satış kuru

- 31.01.2016 - 31.05.2017 dönemindeki ödemeler için 31.01.2016 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Satış kuru

- 31.08.2017 - 31.05.2018 dönemindeki ödemeler için 31.08.2017 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Satış kuru

- 31.08.2018 - 31.05.2019 dönemindeki ödemeler için 31.08.2018 tarihinde geçerli TCMB Euro Döviz Satış kuru

Üst Alt