Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur?

Burada bazı arkadaşlar var ben nuri sistem oyuncusu bizde iş yapmaz deyince cahil oluyorum başkası yazınca katılıyor birde hakaret eden adamı galatasaray efendisi diye ödüllendirmişler.

Ha pardon forum sizlerin zaten galatasar efendisi sizler selçuğu koruduğum için cahil ve efendi olmayan ben dimi..

Efendi olmamanızın sebebi sizinle aynı fikirde olmayan insanlarla konuşma şekliniz hakaret içeren mesajlar temizlenecek gerekirse ceza verilecek lütfen konuşma tarzımıza dikkat edelim gerek yok tatsızlığa.

Bana cahil diyenleri ödüllendir bana ceza ver tamam ...

Trip mi atıyorsunuz bir de.Ceza alması gereken mesaj varsa ceza alır ben mesajları temizliyorum değerlendirilip karar verilir sizin ceza almanız gerekiyorsa siz alırsınız nedir bu asabiyet ?

Kaç yaşında insanlarsınız 2 kelime tartışamıyorsunuz hakaretler havada uçuşuyor.

kim gelirse gelsin daha çok katkı verir. 2 sezondur ne yaptı selçuk şuan tek artısı kendini yere atarak kazandırdığı fauller yakında hakemler onlarıda vermemeye başlar. en azından rotasyonda kullanacak biri gerekli.

Juventus patentli, Brezilya milli takım oyuncusu Melo ne yaptı Real maçında ? Adamlar 5 kişi ceza sahamızdayken Melo kadraja bile girmiyorken Selçuk vardı her topun önüne atlayan. Bu başlık tamamen sinirden beynine oksijen gitmeyen bir arkadaşın, suçlu arama psikolojisiyle bilendiği bir topçuyu FM tecrübesiyle harcadığı bir başlık olmuş.

Adam toparlandı, iyi oynuyor ama yaranamıyorsun bu taraftara. Barnebauda oyun hükmedicek kalitede kaç tane merkez orta saha tanıyorsunuz ? 3-5 tane sayamazsınız. Nuri rakiple temas etmeden top oynayan bir topçu, 2li mücadeleye girmeyen biri. 2 maçta teneke bağlarsınız ona da.

Abi kendinize gelin ya. Bizim Selçuk'tan bahsediyorsunuz dimi?

Yazıktır, günahtır.. Ulan Selçuk bu takımın Kaptan'ıdır, reis'idir, herşeyidir be. Herkes gider Selçuk kalır. Adamı şuanki performansı kötü diye hemen asmayın. Kolay vazgeçilecek adamlardan değildir Selçuk. Israr edilmesi şart. Çünkü Selçuk kendimi kanıtlamış biri. Sorgulamak yanlış.

Ayrıca Nuri sistemi olmayan hiçbir takımda oynayamaz. Dortmund'da kalsın, hepimizi mest etsin yine. Kendine yazık etmesin. Çünkü harcanır burda.

Selçuk gibi bir adam bu kadar kolay harcanıyor, Nuri mi harcanmayacak..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Nuri Şahin'e kötü futbolcu diyen var ya.Sonra bu adamlarla futbol konuşuyoruz.Nuri'deki teknik Türkiye'deki tüm oyuncuların tekniğinin toplamından fazladır.

Nuri gelirse Burak ofsayt a düsme rekoru kirar,o kadar birbirini cok iyi taniyan Selcuk-Burak ikilisinin durumunu gördükden sonra degisik bir sey beklemiyorum.cogu renkdasinda yazdigi gibi Nuri Dortmund dan baska hic biryerde kendini gösteremez,sistemin,takim oyunun sagda ve solda yardiran kanat adamlarin varsa Nuri ise yarar,bizim adamlar daha 3 metreye pas yapamiyor,atilan pasi kontrol edemiyor ne Nuri si,sunu kabul edelim ki takim degil Galatasaray da Elazig da bile kadroya giremeyecek futbolcularla dolu,gecen sene öyle ahim,sahim top oynayarakda sampiyon olmadik,Fener bu sene nasil sansa bala dünyanin puanlarini topladiysa gecen senede sansizlik ve ugursuzlukla dünyanin puanini kaybetmisti,aradaki fark bu sene onlari sampiyon yapacak zaten.Ha birde cok kritik adamlara yapilan operasyonlar bu sene bizi yaristan erken kopardi,Terim bu operasyonun son ayagiydi.Hep Melonun üzerine oynandi,E.Baytar gibi bir adamin verilen 12 maclik cezadan sonra nerdeyse futbol hayati bitti,Hamit in ve Selcugun A.Avci nin kadro seciminden sonra nasil dibe vurdugunu...vs

Bir ümidim Uefa-Fifa ,yoksa bu sene fener macindan sonra zaten bitti...

Trip mi atıyorsunuz bir de.Ceza alması gereken mesaj varsa ceza alır ben mesajları temizliyorum değerlendirilip karar verilir sizin ceza almanız gerekiyorsa siz alırsınız nedir bu asabiyet ?

Kaç yaşında insanlarsınız 2 kelime tartışamıyorsunuz hakaretler havada uçuşuyor.

Nerede ne konuşacağımı senden mi öğrenicem ben kendine gel.. Ben diyorum ki sana bana selçuğu savunduğum için cahil diyorlar sen edep adap dan bahsediyorsun.. Forum yönetiyosunuz devlet değil haddinizi bilin ..

Üst Alt