selçuk'u savunan galatasaraylı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

selçuk'u savunan galatasaraylı

Korkaklıkla veya çok beğenmekle alakası yok, onun özelliklerinde oyun kurabilen 8 numara oynayacak kim var elimizde alternatif. Ha genç oyuncu vardır onu oynatmaz anlarım ama oyuncuların son dönemlerini bilmiyoruz, ayrıca Selçuk saha içinde lider özellikli bir oyuncu, sonuçta bir TD birçok şeyi hesaba katarak takım çıkarıyor. Selcuk'u savunmuyorum bu arada kötü oynuyor evet. Ama alternatifleri neler ve biz onları hocadan iyi mi görüyoruz biliyoruz?
abi yapma sende...bu adamin neresi lider? takim kötü oynadiginda sneijder, muslera gibiler cikar ortaya. son üc yil icinde serberst vuruslari haric bu adam takimi hic bir kere ipten almamistir tek basina. tolga-de jong, josue-de jong, birhan-de jong...kimi oynatsan oynat bu kari'yerine, bundan kötü oynamaz

abi yapma sende...bu adamin neresi lider? takim kötü oynadiginda sneijder, muslera gibiler cikar ortaya. son üc yil icinde serberst vuruslari haric bu adam takimi hic bir kere ipten almamistir tek basina. tolga-de jong, josue-de jong, birhan-de jong...kimi oynatsan oynat bu kari'yerine, bundan kötü oynamaz

Renktaş bunu yazıyorum bana kızacaksınız ama lider olarak emreyi mi selcugumu tercih edersin!

Kendi seyircisine iyi gorunen rakibe antipatik biridir , hakemler esas adam olsa emre gibi oyuncular rakip icin sanstir , atilir takimi eksik birakir rakibi rahatlatir

ama emre nin ben takimin icini karistirdigini , mucadeleden kactigini , forma cikarip gider yaptigini gormedim

kizimiza oglumuza es aramiyoruz , maksimum fayda elde edecegimiz futbolcu pesindeyiz , o yuzden emre nin kisilik problemleri benim umrumda degil , ama selcuk un takim ici yaydigi negatif enerji gayet umrumda

Liderden kastım takım içindeki (takım arkadaşları arasındaki) ağırlığından bahsetmiştim. Birhan konusunda ne kadar bilgiye sahibiz? Tolga oynayabilecek durumda mı ki oynasın diyoruz? Josue'nin orda oynayıp Selçuk'a göre daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği konusunda ne kadar bilgiye sahibiz?

Ben Selçuk çok iyi oynuyor ne diyorsunuz filan demiyorum yanlış anlama. Orta sahada alternatiflerimiz dar ve bana göre de orada De Jong ve Selçuk'tan daha iyi oyuncular olmalı. Sadece isme dayalı transfer yapmasaydık ve ekonomik durumumuz bu durumda olmasaydı Bundesliga'dan veya Hollanda'dan (veya herangi bir yerden) iki ismi büyük olmayan ama oyunun iki yönünü oynayan orta saha oyuncusuyla merkez orta sahayı daha iyi kurabilirdik ama bu da spekülasyon.

Son düzenleme:
Forumda vardır illaki o kadar takip etmiyorum da çalıştığım yerde bir arkadaş var ölümüne savunuyo deli edecek beni bi gün.Hala gelmiş Selçuk gibi adam mı var diyo utanmadan.Ağzına ağzına vurasım geliyo.Böyle adamlarla futbol falan konuşulmaz valla.İyiyken iyiydi şimdi rezalet oynamasına rağmen önceden şöyleydi şunları yaptı gibi şeylere sığınıyo sığ adamlar.

Korkaklıkla veya çok beğenmekle alakası yok, onun özelliklerinde oyun kurabilen 8 numara oynayacak kim var elimizde alternatif. Ha genç oyuncu vardır onu oynatmaz anlarım ama oyuncuların son dönemlerini bilmiyoruz, ayrıca Selçuk saha içinde lider özellikli bir oyuncu, sonuçta bir TD birçok şeyi hesaba katarak takım çıkarıyor. Selcuk'u savunmuyorum bu arada kötü oynuyor evet. Ama alternatifleri neler ve biz onları hocadan iyi mi görüyoruz biliyoruz?

baştan aşağı rezilce 1 yorum

selçuk oyun kurabilen 8 numara mı? sadece 8 numara kısmı doğru

selçuk lider özellikli futbolcu öyle mi ? pohohohohahaha. ağzımla gülmedim

selçuk-tolga
selçuk-de jong
selçuk josue

hep bunları göreceğimize biraz da selçuk kesik yiyebilir

tolga iyileşince görücem ben kimi oynatacak

selçuk-tolga
selçuk-de jong
selçuk josue

tolga sakat mı refik bey zorla oynatılmıyor gibi

Taraftar kendi ektigini biciyor zamanında kredisi sonsuz olan selcuga bugün sövülüyor işte. Herkesi gününde degerlendirip kötü oynadıgı zaman eleştirip önlem alabilirsen bu başına gelmez.Melo kötü oynadıgı halde takımda kalmasını ısteyenlerle selcugu savunanlar o dönem aynı kafadır melo kalsaydı onada suan sövülüyordu. Bu selcukla bu sözleşmeleride taraftarın gazına gelip imzalayan yönetımde sucludur.Herif 1 sezon top oynadı 3 sezon takımın icine etti etmeye devam edecek gibi

reis seviyeyi baya yükseltmişin

selçuk-tolga
selçuk-de jong
selçuk josue

Tolga iyileşince görürsün o zaman saçma sapan kafa ütüleme, kadroyu ben kurmadım. Kimse sana zorla takımı seyret veya tut demiyor, Galatasaray futbol kulübü Selçuk'u oynatıyor işine gelirse. Sanki ben kurdum takımı.

Üst Alt