Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi?

ne kadar vasat baktıysa kendine terim'le bile forma şansı bulamıyor. iyi oldu kenarda yok saydığımız bir adamı değerlendirmeye basladık.
şimdi yedek kulubesinde 3m + maç bonusları alan bu adamı gönderme zamanı. katkıları çoktur ama zamanı da geldi.

Nereye gidecekmis? Ne kadar para karsiliginda? Bu maasi birakacak miymis?

Bir ihtimal seneye Senol'lu Trabzon'a giderdi ama Trabzon'un maddi durumu dusunulunce olmaz gibi.

Maasinda indirime gitsin, futbolu bizde biraksin. Ciddi bir indirimle onumuzdeki sezon yapacagi yedek katkisiyla kendisini iyi hatirlariz.

Bir ihtimal seneye Senol'lu Trabzon'a giderdi ama Trabzon'un maddi durumu dusunulunce olmaz gibi.

Maasinda indirime gitsin, futbolu bizde biraksin. Ciddi bir indirimle onumuzdeki sezon yapacagi yedek katkisiyla kendisini iyi hatirlariz.

Ne katkısı Hamza ya Allah aşkına sözleşmesini feshedelim ts'nin yaptığı gibi açsınlar bir hesap selçuk fesih bedeli diye bağış yapalım kurtulalım vücutta kangren olan bölge kesilir başka türlü kurtuluş yoktur.

Açıkçası tamamen futbolcuların insiyatifinde şuan gidip,kalma durumu bu yaz hayal kırıklıklarına uğrayabiliriz gibi

Ne katkısı Hamza ya Allah aşkına sözleşmesini feshedelim ts'nin yaptığı gibi açsınlar bir hesap selçuk fesih bedeli diye bağış yapalım kurtulalım vücutta kangren olan bölge kesilir başka türlü kurtuluş yoktur.

peki ya kulübede oturma parası? ondan asla vazgeçmez zira en sevdiği...

Hic gercekci degil fesih senaryosu, buna yanasacagini dusunmuyorum, parayi cok sevdigi belli cunku. Belirli bir medya gucu, Terim'le belli bir iliskisi de var. Bence en iyimser senaryo halihazirda alacagi paradan daha azini almayi kabul edip maas yukumuzu azaltmasi, ama bunun karsiliginda da bir sene daha kalip yedek yerli orta saha olmasidir. Fatih Terim de bunun boyle cozulmesini isteyecektir diye dusunuyorum.

Ayrica bu kadar tepkiden sonra ve hoca tarafindan kesilmesinden sonra kendisi de artik bazi konularda diretmeyecek, emekliliginde camiasiz kalmak istemeyecektir.

Açıkçası tamamen futbolcuların insiyatifinde şuan gidip,kalma durumu bu yaz hayal kırıklıklarına uğrayabiliriz gibi

En buyuk korkum bu. Kontratinin son yilina giren Selcuk, Tarik, Tolga, Eren gonderilebilecek mi? Ben hic sanmiyorum. Herhangi birinin gitmesi mucize olur. Muhim olan artik bu tarz yukumluluklerden kacinmak olacak.

Gonderilmesi istenen Ahmet Calik ve Belhanda icin de gecerli bu durum.

Selcuk'u yollayalim, fesih bedeli neyse verelim, bagis toplayip gotune teneke baglayalim, kangreni keselim eyvallah da o isler oyle olmuyor iste...

O kontrati vermeyeceksin. Ayrica kendisi Sneijder kadar Galatasarayli degil, bunu da gorduk.

Artık Galatasaray temposunu kaldırabilecek bir futbolcu değil. Yaptıkları güzel şeyler için teşekkür ederiz lakin yerine genç, atik bir orta saha alma vakti geldi. Fernando'nun yanına iyi bir transfer gerek. Donk kulübe için yeterli duruyor.

Hic gercekci degil fesih senaryosu, buna yanasacagini dusunmuyorum, parayi cok sevdigi belli cunku. Belirli bir medya gucu, Terim'le belli bir iliskisi de var. Bence en iyimser senaryo halihazirda alacagi paradan daha azini almayi kabul edip maas yukumuzu azaltmasi, ama bunun karsiliginda da bir sene daha kalip yedek yerli orta saha olmasidir. Fatih Terim de bunun boyle cozulmesini isteyecektir diye dusunuyorum.

Ayrica bu kadar tepkiden sonra ve hoca tarafindan kesilmesinden sonra kendisi de artik bazi konularda diretmeyecek, emekliliginde camiasiz kalmak istemeyecektir.

En buyuk korkum bu. Kontratinin son yilina giren Selcuk, Tarik, Tolga, Eren gonderilebilecek mi? Ben hic sanmiyorum. Herhangi birinin gitmesi mucize olur. Muhim olan artik bu tarz yukumluluklerden kacinmak olacak.

Gonderilmesi istenen Ahmet Calik ve Belhanda icin de gecerli bu durum.
Ya en iyisi fesih etmek değil zaten çünkü kriz çıkarır...Bunu kiralıkta gönderemezsin tanıyorum asla düşkün olmaz...Yapılacak tek şey alacağı garantiyi peşin verip tesislerden uzaklaştırmak böylece maç başı, sonradan oyuna giriş, esame listesinde bulunma ve şampiyonluk primlerini vermekten kurtuluruz ki bize katkısı trilyonlarla ifade edilir...Şuna bak parasını peşin verip 1 dakika bile oynatmıyoruz ama hala kardayız... :) Ulan Ünal Aysal...ben senin...

Onumuzdeki sezon 2.95 milyon euro alacak, 25k da mac basi ucreti

Kaptan maasini 1.75 milyon euroya indirip 1 sene daha kalacak, mac basi ucretinden de vazgececek
Feshetsek 2.95 mi vereceğiz sadece eğer öyleyse zararlı çıkarız yok saydığımız 1 adama 2 sene katlanıp 3.5 m bağlayacaz bu durumda da daha makul birşeyler olması lazım bence ama biryandan da elimiz kolumuz bağlı o konu da haklısın

Üst Alt