Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi?

selçuğun önderliğinde alınacak bir galibiyetle burda selçuğu kötüleyenler bizden önce övmeye başlayacaklar

Selçuk u ne kadar sevsem de malesef hızlı hücum olayını hiç yapamıyor ve önceden hemen hemen hiç yapmadığı akıl almaz pas hataları baya baya arttı..Formsuz bunu kabul etmek lazım..Ama şimdi Umut ta var onun bölgesinde ki ben şu haliyle Selçuk u çok rahat keser diyorum Umut..Göreceğiz bakalım

Umut Gündoğan ''Benim oyun stilim oyunu bazen sakinleştiririm,bazen dikine oynarım ama geriye oynamayı pek sevmem ''

Selcuk İnan tam tersini yapmaya yemin etmiş.

Hep yana geriye oynuyor bütün topları.

İnşallah umut beklentileri karsılar ve Selcuk'u keser.

selçuk oynarsa, bugün emrenin oynadığı pozisyonda oynaması lazım, öyle sağ iç boşlukta sırtı dönük top alıp dönecek , ya da sağ çizgide topla buluşup içeri kat edecek bir oyuncu değil

Çeptalk

çok doğru ama ben nedense orta sahada sniejderi çok daha verimli buluyorum kıyaslama olması açısından söyledim bunu...örneğin 2 tane sağlam forvetimiz olsa sniejder ligde assist rekoru kıracak neredeyse peki Selçuk ?

Selçuk bu sene daha defansif olarak oynuyor o ilk yılki istatistikleri beklentiyi arttırdı,sneijder tabiki de daha verimli,verimli olmalı zaten mevkisi gereği ama selçuku kesebilecek bir oyuncumuz yok bence şu anda,akhisar maçını unutmayalım selçuk melo yoktu en aciz oyunlarımızdan biri oynadık

Selçuk bu sene daha defansif olarak oynuyor o ilk yılki istatistikleri beklentiyi arttırdı,sneijder tabiki de daha verimli,verimli olmalı zaten mevkisi gereği ama selçuku kesebilecek bir oyuncumuz yok bence şu anda,akhisar maçını unutmayalım selçuk melo yoktu en aciz oyunlarımızdan biri oynadık

görüşünüze saygı duyuyorum ancak benim şahsi fikrim bir dahaki trasnfer döneminde 1 forvet ve orta sahada adam eksiltip calım atabilecek milimetrik paslar verebilecek geriye paslar değil oyunu dikine ileriye doğru oynayabilecek bir trasnfer çok iyi olur kanaatindeyim

Mükemmel yerli kadromuzla evet, selçuğa kesik atmalıyız. Nede olsa yerine oynayacak milyon tane daha iyi oyuncumuz var.

Komik komik başlıklar açmayın. Alperi kaptırmayacaktık.

Bence bir iki maclik olsa bile Yekta oynatilmasi lazimdi. Oynadigi maclarda fena oynamadi Yekta. Ceyhun'a, Aydin'a, Emre'ye, Sabri'ye verilen sans neden Yekta'ya verilmiyor halen anlamis degilim. Kayin anam bile bana daha fazla sans verdi.

Kesmek çok zor ama kupada Umut Gündoğan denenmeli onun bölgesinde...Bakalım bu çocuktan epey ümitliyim..Ama şunu da belirteyim Umut çok iyi oynasa bile Selçuk'u n sene sonuna kadar banko oynama kredisi olacaktır.Bana kalsa kesmeyi düşünürdüm ama Mancini kesmez...Melo-Umut-Selçuk -Sno Burak-Drogba şeklinde oynarız Umut iyi çıkarsa..

takımda kesik yiyecek son türk oyuncu çünkü alternatifi yok, ama Allah aşkına şu kornerleri başka biri kullansın adamın belden yukarı ortası yok

Performansında dalgalanma olabilir her futbolcuda olduğu gibi. Ancak negatif yöndeki dalgalanmanın denenen yeni sistemden kaynaklandığı gerçeğini de unutmamak gerekir.

Mantığıma göre şöyle bir realite var ki o da; futbolcuların kendilerini ispat ettikleri mevkilerde oynatılmaları maksimum verim almak için son derece gereklidir.

Üst Alt