Semih için birkaç söz... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih için birkaç söz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Semih için birkaç söz...

adim smith olsa coktan transfer olmustum, takimdaki yabancilar jipe binerken ben ladaya biniyodum, galatasarayda 50 bin dolarim kaldi verin gibi laflar etmezsen seviniriz

Umarım şikayet edip mızmızlananı değil, en iyi değer bileni örnek alırsın.Sadece sözleşme dönemlerinde değil, günlük yaşamında her zaman profesyonel olursun.Arda gibi kırılgan değil Bülent Korkmaz gibi savaşçı ruhlu olursun.Çenenle saha dışında değil ayaklarınla sahada konuşursun.

Sana üzerinde bu genç yaşta büyük baskı kuracak kadar misyon yüklediğimizi biliyoruz Semih kardeşim...Ama ne olursun kurtar bizi şu azıcık yetenek taşısa kendini Galatasaray'ın üzerinde görme potansiyelli Servet'ten!!!

Oyun kurmanı geliştir takımın en çok buna ihtiyacı var bir de nolur Türk stoperleri örnek alma..

Röportajını dinledim ''Kimseyi örnek almak istemiyorum, kendi stilimi yaratmak istiyorum'' dedin.

Çok güzel, takdir edilecek bir düşünce.

Fakat sana tavsiyem; Hakan Şükür gibi profesyonel, Bülent Korkmaz gibi çalışkan, Hagi gibi hırslı, Terim gibi kararlı ve Hasan Şaş gibi Galatasaray'lı ol. Bu abilerinin özelliklerini benimse, kendi stilini yaratamasan da olur.

Türk Futbolu için büyük bir kazanç olursun inşallah. Yolun açık olsun aslanım.

Kendini ispat etme için elinde iki büyük fırsat var. Birincisi Galatasaray gibi bir takımda oynuyor olman, ikincisi Fatih TERİM gibi bir hoca ile çalışıyor olman. Bilirsin Türk Futbolu'na yön veren futbolcular hep Galatasaray patentlidir. Bu imkanları birer fırsat olarak gör ve eline geçtiği zaman kıymatini bil. İşine saygın olsun. Buna profesyonellik diyorlar. Ne oldum deme ne olacağım de...

Mensubu olduğum caimanın değerini bil. Unutma ki bu ülkede senin yerinde olmayı isteyen binlerce genç var.....

Yorumların hepsine katılıyorum. Yıllar sonra gencecik Ahmet, Mehmet vs. geldiğinde herkese Semih gibi bir futbolcu ol dedirtebilirsen başarıya ulaşmışsındır demektir bu. Bu lafları söyletmen dileğiyle yolun açık olsun Aslan...

Semih, Galatasaray formasının değerini bil, her zaman en iyisini yapmaya çalış, kendini asla yeterli görme, ben oldum deme, eksiklerini bul, daha iyi olmaya çalış. Etrafındaki dostlarınızı, hayatının düzenini iyi seç.

Ondan sonra çık oyna, bazen iyi oynarsın, bazen hata yaparsın, bazen senin yaptığın bir hata, takımı mağlubiyete götürebilir, kupalardan edebilir. Ama sen çabalarsan, formanı terinle ıslatırsan, 50 bin kişi her zaman senin adını bağırır. Neden olmasın belki bir gün bir Avrupa Kupası da senin ellerinde yükselir.

Bunlari okusun yeter. :)

Bir Emre Aşık havası var sanki Semih'te.Genç olduğu için tabii hızlı ama stil olarak Aşık'ı andırıyor hafif.

sabırlı ve hırslı olursa takımın stoper ekesikliğini yıllarca giderebileceğini düşünüyorum,umarım şans yanında olur...

Sakin oyna hata yapıcam diye korkma yıllardır gökhan ve servet hata yaptı önemli olan hatadan ders çıkartıp tekrara yapmamak aldlığın her topu olumlul kullan ujfalusi gibi tecrübeli bir adam var yanında örnek al 10 sene defansımızda kal yolun açık olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt