Semih Kaya 5 Yıllık Sözleşme İmzaladı | Alacağı Ücret Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya 5 Yıllık Sözleşme İmzaladı | Alacağı Ücret Belli Oldu

Cevap: Semih Kaya 5 Yıllık Sözleşme İmzadı

Bu Sezonun en iyi transferi. Çünkü hem Servet hem Gökhan oynamıyor hem de sağlam bir yerli stoper kazandık.

hayırlı olsun, milli takımda ve inşallah bizim takımdada ömer toprakla birlikte uzun yıllar oynayacağına eminim Allah sakatlık belası vermesin....

hazar_buyuka Hazar Büyüka

Adnan Polat yönetimi, Semih Kaya'yı 2009-2010 sezonunda 500bin € satın alma opsiyonuyla Gaziantep'e kiraladı ancak Antep opsiyonu kullanmadı

Hatta daha komik olan Adnan Sezgin, Semih'i Antep'e başta satmak istedi fakat menajeri zar zor ikna edip satın alma opsiyonu ile kiralattı.

Adnan Sezgin ondan sonraki sezon da Kartal'a Semih'i satmak istedi ama yine genç oyuncunun menajeri devreye girdi ve kiralık transfer oldu.

Cevap: Semih Kaya 5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Evet, Kartalspor'un oyuncuyu kiralık değil, satılık olarak almak istediğini biliyorum.

Eğer Kartalspor alsaydı, oradan Galatasaray haricinde başka bir Süper Lig ekibine güzel bir ücrete gidebilirdi.

Adnan Polat yönetimi, Semih Kaya'yı 2009-2010 sezonunda 500bin € satın alma opsiyonuyla Gaziantep'e kiraladı ancak Antep opsiyonu kullanmadı

Hatta daha komik olan Adnan Sezgin, Semih'i Antep'e başta satmak istedi fakat menajeri zar zor ikna edip satın alma opsiyonu ile kiralattı.

Adnan Sezgin ondan sonraki sezon da Kartal'a Semih'i satmak istedi ama yine genç oyuncunun menajeri devreye girdi ve kiralık transfer oldu.

hay ben onun o pis suratina.....

Hayırlı olsun.Uzun yıllar hakkını vererek oynarsın inşallh.Bundan şüphemiz yok zaten.

adnan sezgin baya bi uğraşmış çocuğu göndermek için. ulan ne ******* adammış, getirdiği tüm topçuları göndermek için üste para verdik, o yetmiyormuş gibi az daha genç yeteneğimiz de elimizden kaçıyormuş

Sabah didim.Atar didim,aslanım didim.Attı nihayetinde.Heeyt be aslan parçası.

Üst Alt