semih kaya - serdar aziz tandemi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

semih kaya - serdar aziz tandemi

Galatasarayin cifte kupali tdsi hamza beyin ruyalarini susleyen ve Türk futbolunun gelecek 10 yılına damga vurması beklenen ikili. Beraber oynadıkları iki maçta milli takimimiz bırakın gol yemeyi rakibi ceza sahasına bile sokmamistir. 5 milyon euro gibi cuzzi bir değer biçilen serdar azizin transfer edilmesi halinde Galatasarayda da beraber izleyebileceğimiz bu müthiş ikiliyle çıkacağımiz Şampiyonlar Ligi maçlarının heyecanini şimdiden iliklerime kadar hissediyorum. Cl kupası artık uzak değil.

Semih Serdarin yaninda PUyol gibi duruyor. Serdar aziz gelmez diye düşünüyorum. Bunu alanin beyinsiz oldugunu düşünürüm.

o kadar da fena ikili değil aslında. fox tv'nin gençlik dizilerine oynayabilirler semih efendi çocuk, serdar atarlı kolej genci olur.

dumb-and-dumber.jpg

semih kaya ile zaten fenalıklar geçiriyoruz birde serdar aziz gelirse hastahanelere kaydolan acil vaka sayısı 2 katına çıkacaktır diye düşünüyorum.

Galatasarayin cifte kupali tdsi hamza beyin ruyalarini susleyen ve Türk futbolunun gelecek 10 yılına damga vurması beklenen ikili. Beraber oynadıkları iki maçta milli takimimiz bırakın gol yemeyi rakibi ceza sahasına bile sokmamistir. 5 milyon euro gibi cuzzi bir değer biçilen serdar azizin transfer edilmesi halinde Galatasarayda da beraber izleyebileceğimiz bu müthiş ikiliyle çıkacağımiz Şampiyonlar Ligi maçlarının heyecanini şimdiden iliklerime kadar hissediyorum. Cl kupası artık uzak değil.

Kingdaş yine önceden görmüş. :hat:

Üst Alt