Semih Kaya Transferi İçin Florya'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Kaya Transferi İçin Florya'da!

Marcao ve Linnes in 1 senelik maaşını bu mala yarım sezonda verirlerse bir daha foruma girersem ne olayım. Aga isyan edilmesi lazım bir bana mi anormal bana mı iğrenç geliyor bu transfer. Valla cildiracam artik

He cok az paraymis gercekten yillik 1.4 milyon euroya geliyor. Evladiniza tüküreyim, olmaz olsun böyle kan emici evlat.

Marcao'nun iki kati maliyeti var. Serefsizler.

Biz niye bu çöpü alıp maaşını ödüyoruz? Prag gibi takımın kovduğu birine aynı maaş verilir mi?

Kovmamislar ki, biz talip olup bedelsiz kiralamis

Niye kiralama bedeli istemediler diyorsan kullanamadiklari bir adam, yuklu de maasi varmis ondan olsa gerek

Biz niye kiraliyoruz dersen, demek ki teknik heyet fiyat/performans olarak en iyi gecici cozumun bu olduguna karar vermis

Kovmamislar ki, biz talip olup bedelsiz kiralamis

Niye kiralama bedeli istemediler diyorsan kullanamadiklari bir adam, yuklu de maasi varmis ondan olsa gerek

Biz niye kiraliyoruz dersen, demek ki teknik heyet fiyat/performans olarak en iyi gecici cozumun bu olduguna karar vermis
Prag keyfinden mi kullanmıyor? Adam çöp... Çöpe 700 bin verilmez. Severler öyle teknik heyetin aklını..

Tet teh gelecek derken bu davar geliyor demek ki .

Semih imza töreninde terlik giyerse belki bir ujfalusi performansı görebiliriz kendisinden , sakatlanana dek.

28fa2a1888626bb6e558a735fcde4999.jpg

sent via GSC

Ozan'a 500k'yi cok gorenler Semih'e 700k'mi veriyomus hemde yarim sezonluk. Sasirmadik. Fatih Hoca'da boyle devam etsin. Sonu bir oncekinden kotu olmaya dogru gidiyor. Galatasaray'in son sansi oldugunu cabuk unutmusa benziyo.

700 bin euroya senihten 2 kat kaliteli kiralik adam alirsin. Vizyonsuz kalitesiz bir yonetime sahibiz. Buna ok diye teknik heyetle birlikte tez vakitte defolup gitsinler.
Ozandan alacagin paranin 700binini bu herife vermek benim kanima dokunuyor

Şimdi biz Ozan Kabak gibi formda, genç bir stoperi nam-ı diğer wonderkidin yerini Marcao ve Semih'le doldurmuş mu olduk ? Vallaha mükemmel bir kadro planlaması.

Üst Alt