# Semih Şentürk - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Semih Şentürk

ben'de halil'i tercih ederim semih'e.7-24 yedek kalan adam yerine alman altyapılı disiplinli adam çok daha iyi olur hem dün gördük fizik gücü yüksek stoperlere karşı nası sırtını dönüp top indirdiğini,de semih gelir bedava diye..

açıkcası wedersonu da isterim, bize bir terbiyesizliği yok, semihin de yok, ama volkan denen .. wakabayashi olsa dahi bu kulübün içinden giremez...

ama volki girerse Galatasaraylılığımı askıya alırım..

açıkcası wedersonu da isterim, bize bir terbiyesizliği yok, semihin de yok, ama volkan denen .. wakabayashi olsa dahi bu kulübün içinden giremez...

ama volki girerse Galatasaraylılığımı askıya alırım..

Aynen öyle. Bunu belirtmek istemistik zaten. Volkan gibi adamlar karaktersiz haysiyetsiz futbolculardir. Onlarin Galatasaray´da isi olamaz. Fener´de veya baska takimda olmasi önemli degil. Öyle artist futbolcularin Galatasaray´da isi yok. Semih´in öyle artistliklerini görmedim hic.

Şu adamı parçalıda göreceğime Halil Altıntop daha iyidir.İkna edebiliyorsak onu alalım adam sağ forvette de oynuyor,forvet arkasıda oynuyor yeri geldiğinde.Hem Hamit için de yem olur.

Forvet

Milan Baros

Halil Altıntop

Mehmet Batdal

gayet iyi olur.Şimdi beğenmeyen çıkacaktır ama Halil en az Semih kadar faydalı olur ve o da beleş.

Arkadaslar semih babadan galatasaraylıdır. adamın bi gün fenerbahçeyi övücü galatasaray ı yerecek sözlerini gördünüzmü. neymiş gol sonrası sus yapmış adam her maç yapıyor gs maçında yapmasa adamı sokakta döverler. adam bence servet gibi gelecek kendini gösterecek. adam onca zaman yedek kaldı fbde duruşunu hiç bozmadı efendiliğini bizede boyle adam lazım necati gibi 1 maç oynamayıp yönetime işini öğretecek adamlara ihtiyaç yok...

Ne Semihi ya semih kim.Beni futboldan soğutacak bu yönetim.Bırakın hoca kimi istiyorsa onu alın almaya çalışın en azından.Semih hayatında hiç çalımla bir iki kişiyi çalımlayıp gol atmışmı.Rijkaard yedek bile bekletmez semihi direk tribünde oturur.Ne hız var ne teknik.Yönetim, madem ikinci senenizde birçok oyuncu değiştirecektiniz neden Rijkaardın geldiği ilk sezonda bu değişiklikleri yapmadınız.Şimdi neredeyse yeni baştan başlayacak herşey.Oyuncular bu sisteme adapte olabilmesi için zaman geçecek yine.Futbol bilgilerine Çok güvendiğim Adnan Polat ve Haldun Üstünel beni hayal kırıklığına uğratıyorlar.Sizin ne işiniz olur Semihle.Bir kerede rakiplerle giriştiğimiz transfer savaşında galip çıkın Hamiti alında bir yüz ağartın artık.Alacaksanız adam gibi iyi oyuncular alın almayacaksanız bırakın sizin yerinize gelenler alırlar.Her sene başa dönmekten bıktık usandık artık.Ayrıca gidin yeni bir doktor transfer edin kulübe.Doktorların bilerek kasıtlı yapmış oldukları icraatları yüzünden iki sezonumuz gitti.Hem Acıbademi hemde şuanki doktorları değiştirmezseniz önümüzdeki sezonda gidecektir kesin olarak.Ayrıca Aykutu da mersin idman yurduna yollayın.birde orada görelim performansını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt