Şener Özbayraklı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şener Özbayraklı

Bunun alınmasına karşı çıkmıştım.

BEN BILDIM YINE BEEEEN!!

sent via GSC
Yanılmış sayılmam herhalde; madem ille birine para bayılacaktık, Tarık yerine bari yarıdan az maliyetle Şener alınsın demiştim. O zaman da söylediğim üzere, Şener' e bayıldığımdan değildi ama kötü de olsa futbolcuydu bu adam hani; diğeri malum!...Aysal kimin aklına uydu da Tarık' ı transfer etti hala muamma?. Tugay' ın ifadesiyle, teknik ekibe danışılmamış; M. Demirkol' un dediğine göre de görüşünü sorduğu TD lerin tamamı Galatasaray oyuncusu olamayacağını söylemiş. Senin gibi Aysalseverlere sorsam, ''Yabancı sınırı''; değil ben, kimse yemez bunu...

Yanılmış sayılmam herhalde; madem ille birine para bayılacaktık, Tarık yerine bari yarıdan az maliyetle Şener alınsın demiştim. O zaman da söylediğim üzere, Şener' e bayıldığımdan değildi ama kötü de olsa futbolcuydu bu adam hani; diğeri malum!...Aysal kimin aklına uydu da Tarık' ı transfer etti hala muamma?. Tugay' ın ifadesiyle, teknik ekibe danışılmamış; M. Demirkol' un dediğine göre de görüşünü sorduğu TD lerin tamamı Galatasaray oyuncusu olamayacağını söylemiş. Senin gibi Aysalseverlere sorsam, ''Yabancı sınırı''; değil ben, kimse yemez bunu...
Ben aslında forumda herşeyi bilen bir arkadaşa ithafen yazmıştım yukarıdakini :D

Ben ikisine de gerek yok demiştim sanırım sadece Şener bedava gelecekse denenebilir demiştim. Zaten Tarık'a en çok karşı çıkan adamlardan biriyim.

sent via GSC

Biliyorum Can. Tıpkı Belhanda transferinde olduğu gibi, Tarık' a da Don Kişot gibi karşı çıkmıştık seninle birlikte. Ancak yeri gelmişken Aysal Hazretlerini anmamak olmazdı!;)

5961f260855fcc78fe700e819f57c62c.jpg

sent via GSC

Üst Alt