Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz?

Cevap: Seneye Rijkaard'la yola devam etmeli miyiz?

Böyle bir maçın hemen sonrasında Rijkaard'a verilen desteğe şaşırdım açıkçası. Ama yapabileceği de pek bir şey sonuçta Rijkaard'ın. Seneye istediği adamlarla çok daha iyi bir takım izletecektir bizlere..

Devam etmeliyiz ama haftaya tribünler Rijkaard istifa diye bağırırlarsa şaşırmayın.

bir sezon daha kredesi var bence birdahaki ylda sampiyon olamassak gider bu kadar basit

Rijkaard kalirsa bence sorun yok.. 2 sene sonra yonetimle birlikte gider:) keyifleri bilir..

Tüm tribün istifa diye en son hangi hocamıza laf etmiştik...

Ben anımsayamadım biranda...

biz kuşa börtü böceğe benzemeyiz...

Arkadaşlar Rijkaard bizle uzun yıllar kalmalı...

Sezon başını hatırlıyorumda...

rijkard böle bir adam sakinliğini korur yılan gibi sokar...eminimimki rijkard gelecek sezon bize en iyisini tattırcak..

8 tane Galatasarayın geleceğini düşünenlerin yanında 9. oldum

8 tane Galatasarayın geleceğini düşünenlerin yanında 9. oldum

Senin zihniyetindeki adamların harcadığı hocaların haddi hesabı yok .

Bırakında bir hocada 2 sene kalsın yaz dönemini bizimle geçirsin planlamasını yapsın.

Ama nerdeee gönder gitsin.:rolleyes:

Ben konuyu anket ekleyip buraya açtım ama sanırım yeri Metin Oktay futbol forumu olmalı..:)

kesinlikle devam etmeli isallah yönetim bi yanlislik yapip da hocayi yollamaz

Evet etmeliyiz ama bir şartla.. Rijkaardın maaşı yarıya düşürülmeli ve bu düşüş nisbetinde başarı primleri arttırılmalıdır.. Eğer dediği gibi meydan okumak için Galatasaray'a gelmişse bunu kabul etmesi lazım.. Çünkü işini düzgün yaptığı takdirde maddi kaybı olmayacak... Yok eğer yorulmadan para kazanmaya gelmişse hiç kusura bakmasın burası Katar değil.. İşte kapı işte sapı !

Üst Alt