Seneye Transferlerle Birlikte İlk 5'imiz Nasıl Olsun? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Transferlerle Birlikte İlk 5'imiz Nasıl Olsun?

Cevap: Seneye Transferlerle Birlikte İlk 5'imiz Nasıl Olsun?

Euroleague statüsü konusunda tam bir fikir sahibi değilim ancak seneye yine ön eleme oynamamız halinde ve yazılanlardan okuduğumuz kadarıyla daha zor bir ön eleme olacak onun için bu mücadeleye hazır tecrübeli birkaç isim ile seneye yine bu ligde eseriz tahminimce.

Tabii burda isimler yazıyoruzda, ilk senemizde Euroleage'de büyük başarılara imza atıyor olsakta ,seneye Euroleage direkt grublara katılacağımız belli değil,ama lisans verilirse 1-2 flash oyuncu alınır bence.

Aaron Jackson yardırır.Fischer+Jakson paketi Bilbao´dan müthiş olur.

Seneye İlkan kadroya girecek,Shipp'i de Türk yaptık mı yerli kadromuz gayet iyi olur.Pota altı ve guard pozisyonlarına kaliteli ve skorer yabancı isimler de aldık mı tamamdır..

PG-SG:Jamon Gordon Tutku Açık Ender Arslan Göksenin Köksal Jaka Lakovic

SF:Caner Topaloğlu Birkan Batuk Joshua Shipp

PF:Cevher Özer Mirza Teletovic Hines Kyle

C:Furkan Aldemir İlkan Karaman Luksa Andric Schortsanıtıss

Jamon Gordon-Göksenin-Josh Shipp-Macvan-Zaza

Bench:Ender Arslan-Jaka Lakovic-Caner Topaloğlu/Cevher Özer-Sony Weems-İlkan-Furkan-Andric

Zaza'yı imkansız olarak görmüyorum ben. Bir-iki oyuncuya 2 milyon euro civarında bir ücret ödeyebiliriz diye düşünüyorum. Kerem Gönlüm'ü de almak lazım. Hem bizde bırakır reis.

lakovic -savanovic -shumpert ile yollar ayrılmalı..çünkü bu oyuncular top 16 ve sonrası için yeterli katkıyı verecebileceklerine inanmıyorum seneye .shipp türk yapılmalı .ve 1 ,3 ve 5 pozisyonlarına takımı üst seviyeye çıkaracak yabancı oyuncu transferleri yapılmalı

(pg)-tutku-ender-göksenin->jamont gordon buraya çok iyi gider:)

gordon-shipp-göksenin-> :yenieek:

(sf)-shipp-caner->buraya marko keselj tarzı bir oyuncu gelebilir

cevher-furkan-ilkan->burda üç oyuncu dönüşümlü olarak gerekli katkıyı fazlasıyla verecektir

(c)-andric-furkan->andric ve furkan bu pozisyon için çok hafif kalıyor euroleague için bence...sağlam bir uzun gerekli..

Yemin ediyorum kafayı yemişsiniz.

Final 8 için çok kritik 2 maça çıkıcaz,ligde şampiyonluğun en büyük 2 adayından biriyiz,daha 2 hafta önce Oly,geçen afta cska'yı yenmiş,yenerken öküz gibi bağırtmış hepinizi bir takım kötü bir maç,kaybedilen bir maç sonrası önümüzdeki yılın kadrosu yapılmaya başlanmış.

Eksikleri herkes görüyor ama zamanlaması çok manidar.Çok net skor taraftarı,transfer taraftarı,iyi gün taraftarının mükemmel karışımı...

Kafayı yemiş millet.Haketmiyor abi çoğu işi bu takımı.Nankör,balık hafızalı çoğu kişi.

Final 8 için çok kritik 2 maça çıkıcaz,ligde şampiyonluğun en büyük 2 adayından biriyiz,daha 2 hafta önce Oly,geçen afta cska'yı yenmiş,yenerken öküz gibi bağırtmış hepinizi bir takım kötü bir maç,kaybedilen bir maç sonrası önümüzdeki yılın kadrosu yapılmaya başlanmış.

Eksikleri herkes görüyor ama zamanlaması çok manidar.Çok net skor taraftarı,transfer taraftarı,iyi gün taraftarının mükemmel karışımı...

Kafayı yemiş millet.Haketmiyor abi çoğu işi bu takımı.Nankör,balık hafızalı çoğu kişi.

reis bu beşiktaş macından önce acılmış bi topik

1.Kafayı yiyen sensin idaayla bozdun heralde kafayı

2.Neymiş zamanlaması çok manidarmış konunun açıldığı tarihe bak bi ondan sonra gel yorum yap buraya

3.Skor,transfer taraftarıymış.Sen kimsin ln benim taraftarlığımı sorgulayacaksın

4.Çoğu kişi haketmiyor bu takımı demişsin bide şimdi bişey yazıcam ve ceza yicem sen anladın benim nedemek istediğimi

Bidahada böyle rütbeye güvenipte giderli mesajlar yazma kardeşşş

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ya.Milletin taraftarlığını sorgulamak kimsenin hakkı değil.Skor taraftarı,transfer taraftarı ne abi bu.İsteyen istediği düşüncesini yazar(Dozunu kaçırmadığı sürece) kime ne?Kimsenin kimseye sen skor taraftarısın yok sen transfer taraftarısın deme hakkı yok,,olamaz.Vazgeçin şunlardan ya.Adam takımını düşündüğü için transfer ister.Ya sen transfer taraftarısın damgası yer.Halbuki onu diyen kişi takımının eksik yönlerini görüp düşüncesini söyler.Transfer dönemi biterken yönetime laf edildiği için millete transfer taraftarı damgası vurmaya başladı bazı çok bilmişler.Vay efendim neymiş takım geleni geçeni yeniyormuş bilmem neymiş.Kaybettiğimiz puanlarda transferler yapılsaydı o puanlarıda kaybetmezdik.Bu kadar basit.

Milletin taraftarlığını sorgulamaktan vazgeçin artık.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ya.Milletin taraftarlığını sorgulamak kimsenin hakkı değil.Skor taraftarı,transfer taraftarı ne abi bu.İsteyen istediği düşüncesini yazar(Dozunu kaçırmadığı sürece) kime ne?Kimsenin kimseye sen skor taraftarısın yok sen transfer taraftarısın deme hakkı yok,,olamaz.Vazgeçin şunlardan ya.Adam takımını düşündüğü için transfer ister.Ya sen transfer taraftarısın damgası yer.Halbuki onu diyen kişi takımının eksik yönlerini görüp düşüncesini söyler.Transfer dönemi biterken yönetime laf edildiği için millete transfer taraftarı damgası vurmaya başladı bazı çok bilmişler.Vay efendim neymiş takım geleni geçeni yeniyormuş bilmem neymiş.Kaybettiğimiz puanlarda transferler yapılsaydı o puanlarıda kaybetmezdik.Bu kadar basit.

Milletin taraftarlığını sorgulamaktan vazgeçin artık.

Aynen.Altına imza atıyorum bu konuyu cska maçından sonra açtım milletin düşüncesini öğrenmek için çünkü basket de oyuncular hakkında çok fazla bilgi sahibi değil çoğu kişi benim gibi ama bu adam rütbeye güvenip milletin taraftarlığını sorgulamaya kalktı bilmiyo heralde çoğu kişinin ondan daha iyi taraftar olduğunu

Üst Alt