Şenol: "Ayrılırsam kulüp takımından çok milli takımı düşünürüm" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol: "Ayrılırsam kulüp takımından çok milli takımı düşünürüm"

Luce icin onemli olan kendisinin basarisi. Turk futbolcularin Turkiye liginde oynamasi kendisininde isine geliyor cunku hepsi bir arada. Izlemek takip etmek cok daha kolay. Yoksa Turk futbolu gelissin, yabanci kurali gelsin vs falan bahane. Uc kagitcilik yapiyor rumen

Öyle zaten dediğin gibi. Bu tavrını terk edip sadece işini yapsa başarılı olabilir halbuki. Potansiyeli yüksek bi jenerasyon var elinde..

Öyle zaten dediğin gibi. Bu tavrını terk edip sadece işini yapsa başarılı olabilir halbuki. Potansiyeli yüksek bi jenerasyon var elinde..

potansiyeli yuksek bir jenerasyon yok dostum. Potansiyeli yuksek bir ulke ve gencligi var elinde.
Karanlikta buyumus, ama aydinlikta en fazla parlayabilecek, atalari 5000 yillik anadolu tarihi ve kulturu gormus, savasci cocuklar. Turk, Kurt, Ermeni ne dersen de adina. Internet sagolsun cocuklarimiz artik anadolunun uzerini kaplayan karabulutlarin otesini gorebiliyorlar. Saglikli beyinden geciyor hersey.

Turgay Demirin dediklerine katiliyorum. Senol Gunes nezaman ideal 11'ine buldugu zaman, iste ozamanlar Sosa, Gomez, Oguzhan, Marcelo ondan sonraki senede Talisca, Aboubakar, gibi isimler hep satilmis ve hersene yeni bir 11 le basliyor. Hic bir zaman kadroyu koruyalim ve ustune koyarak gitmedi.

Dogru zamanda bize gelseydi bize ucururdu diye dusunuyorum.

potansiyeli yuksek bir jenerasyon yok dostum. Potansiyeli yuksek bir ulke ve gencligi var elinde.
Karanlikta buyumus, ama aydinlikta en fazla parlayabilecek, atalari 5000 yillik anadolu tarihi ve kulturu gormus, savasci cocuklar. Turk, Kurt, Ermeni ne dersen de adina. Internet sagolsun cocuklarimiz artik anadolunun uzerini kaplayan karabulutlarin otesini gorebiliyorlar. Saglikli beyinden geciyor hersey.

Bu her dönemde böyle zaten ama değerlendiremiyoruz işte. Ben yabancı kuralıyla ciddi bir ilerlemenin ilk adımlarını attığımızı ve 17-23 yaş arası olarak alırsak gayet de potansiyeli yüksek bir jenerasyona sahip olduğumuzu düşünüyorum..

Turgay Demirin dediklerine katiliyorum. Senol Gunes nezaman ideal 11'ine buldugu zaman, iste ozamanlar Sosa, Gomez, Oguzhan, Marcelo ondan sonraki senede Talisca, Aboubakar, gibi isimler hep satilmis ve hersene yeni bir 11 le basliyor. Hic bir zaman kadroyu koruyalim ve ustune koyarak gitmedi.

Dogru zamanda bize gelseydi bize ucururdu diye dusunuyorum.

-------------Talisca------Ebubekir-----
Babel------Sosa------Atiba---------Q7
Adriano----Marcelo---Pepe-------GG
-----------------------Fabri

Peh

1abaa9df-b9d4-4616-a670-344139edc946.jpeg

bu örneği niye verdiğini anlayabilen var mı?

Şenol Güneş: “Socrates'i evinden almaya geldiklerinde eşi, 'Kocamı haksız yere götürüyorsunuz' demiş. Socrates de 'Ya haklı yere götürselerdi?' demiş...”

Hamza bile kalsa Zarper’in vizyon hocası Denizli ve Prandelli ile Riekerink’den daha kötü olmazdık diye ekleyelim.

Linç yemekten korktum o dönem ama gittiğinde üzülmüştüm.

bu örneği niye verdiğini anlayabilen var mı?

Şenol Güneş: “Socrates'i evinden almaya geldiklerinde eşi, 'Kocamı haksız yere götürüyorsunuz' demiş. Socrates de 'Ya haklı yere götürselerdi?' demiş...”
Şenora yabancılara laf atıyor diye taş atıldığında eşi " Kocamı haksız yere eleştirmiyor musunuz" demiş.Mandıra Filozofu da "Ya haklı yere eleştirselerdi" demiş.

Üst Alt