Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Münih'te kar olduğunu söylemediler, yoksa şemsiye getirirdik, biz de biliriz şemsiye getirmesini ama onu açabilmek mesele, açtılar mı açtılar ama ördekler de bu mevsimde göç ediyor, peki neden çünkü aşk herşeyi affeder mi?

DYlvcbOX0AEzsr6.jpg

Ne diye ağlayacak ki?
Rakip hakem tarafından doğrandı resmen ince ince.

Rakip on kişi kalmış otuz dakika boyunca tek posisyonun yok.. Ağlasa ağlasa kendi takımına ağlaya bilir herhalde

Türk futbolunda ağlak hoca dendi mi benim aklıma 2 tane isim gelir; Mircea Lucescu ile Aykut Kocaman. Bu ikisindeki çirkeflik ve çingenelik kimsede yoktur. İstisnasız her maçtan sonra herşeye (hakem, şans, saha, zemin, maç saati vs.) bahane bulurlar. Ama Şenol hocamı bunlarla aynı kefeye koymam. Ben kendisinin saygıdeğer bir insan olduğunu düşünüyor ve takdir ediyorum. Benim nazarımda Fatih Terim'den sonra ikinci sırada gelir.

Türk futbolunda ağlak hoca dendi mi benim aklıma 2 tane isim gelir; Mircea Lucescu ile Aykut Kocaman. Bu ikisindeki çirkeflik ve çingenelik kimsede yoktur. İstisnasız her maçtan sonra herşeye (hakem, şans, saha, zemin, maç saati vs.) bahane bulurlar. Ama Şenol hocamı bunlarla aynı kefeye koymam. Ben kendisinin saygıdeğer bir insan olduğunu düşünüyor ve takdir ediyorum. Benim nazarımda Fatih Terim'den sonra ikinci sırada gelir.
Senol Günes kendi tükürdügünü yalayan serefsizin önde gidenidir.

images

Üst Alt