Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş 284355. Ağlama Şenlikleri

Güneş: "Sahanın zemini, ortadan oynamaya engel oluyordu. Kanatlardan oynamaya çalıştık. Bugün iki puan kaybettik. İşi son dakikaya bırakmadan daha önce bitirmeliydik"

DVDaZ4IX0AAuh6M.jpg:large

Beşiktaş’ta Şenol Güneş TFF’ye tepki gösterdi. Yönetime dert yanan kurt hocanın “Münih dönüşü derbi, 3 gün sonra da kupada yine Fenerbahçe maçı var. Bu kadarı plansızlığın da ötesinde art niyet” dediği öğrenildi.

Fikret Orman: "Yoğun bir fikstürümüz. Bana sorarsanız bazı maçların tehir edilmesi lazım. Türkiye’yi Avrupa’da temsil ediyoruz. Tolerans demeyelim de bu fikstüre yardım edilmeli.”

Fikoda dertli

Bence Beşiktaşa bu fikstürde Bayern hariç çıktığı tüm maçlar için tolerans olmadan 3 puan verilmeli,Rakiplerde Avrupada oynayan bir takıma saygı duyarlar diye düşünüyorum

gs'nin avrupa macları icin ertelenen maclar - #64361353 - ekşi sozluk

(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)

lucescu'nun, galatasaray'ın başındayken, şampiyonlar ligi çeyrek finalinde real madrid'le oynanacak maç öncesi ertelenmesini istediği beşiktaş maçına itiraz edenlere verdiği cevaptır. sonuçta, bjk'nın kabul etmemesi üzerine , maç ertelenmemiş galatasaray, beşitaş'ı serkan aykut ve mario jardel'in attığı gollerle 2-0 yenmiştir. 3 gün sonra da real madrid'i 3-2'lik skorla geçmiştir.

(bkz: 31 mart 2001 galatasaray beşiktaş maçı)

(bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)

ayrıca

(bkz: bunu bilen liseli değildir)

gs'nin avrupa macları icin ertelenen maclar - [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=64361353]#64361353 - ekşi sozluk[/URL]

(bkz: köpekler istedi diye atlar ölmez)

lucescu'nun, galatasaray'ın başındayken, şampiyonlar ligi çeyrek finalinde real madrid'le oynanacak maç öncesi ertelenmesini istediği beşiktaş maçına itiraz edenlere verdiği cevaptır. sonuçta, bjk'nın kabul etmemesi üzerine , maç ertelenmemiş galatasaray, beşitaş'ı serkan aykut ve mario jardel'in attığı gollerle 2-0 yenmiştir. 3 gün sonra da real madrid'i 3-2'lik skorla geçmiştir.

(bkz: 31 mart 2001 galatasaray beşiktaş maçı)

(bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)

ayrıca

(bkz: bunu bilen liseli değildir)

Aslinda 2si de sahamizda ve cumartesi saliymis
Ben pazar sali diye hatirladigimi saniordum

Üst Alt