Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena | 41.461 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena | 41.461

Cevap: Trabzon - Yeni Stad Projesi (40,000)

dolgunun üstüne stad yapılması tehlikeliyse,denizin altına tren yolu yapmak daha tehlikeli (marmaray ),Bu yüzyılda her yere herşey olur,gerekli hesaplamlar yapılırsa

40 binler trabzon için baya büyük sayılar.Nufüsü 200000-300000 arası olan trabzonla nufusü milyonu bulmuş bursayı karşılaştırmak yersiz.Asıl bursaya 50 binlerde stad yapılması lazım bence

4.jpg

Toplam Arsa Alanı: 418.089 m2

Stadyum İnşaat Alanı: 134.915 m2

Toplam Koltuk Kapasitesi: 41.513

Seyirci Koltuğu Sayısı: 38.001

VIP Seyirci Koltuk Sayısı: 2.954

Loca Sayısı: 122

Saha Ölçüleri: 68 x 105 m

Doğu ve Batı Tribünlerin Taç Çizgisine Uzaklığı: 8.5 m

Kuzey ve Güney Tribünlerin Kale Çizgisine Uzaklığı: 10 m

Asansör Sayısı: 15

Kapalı Otopark Kapasitesi: 438 araç

Açık Otopark Kapasitesi: 1.041 araç

Cevap: Trabzon | Akyazı 41,565

4.jpg

nihayet dolguyu bitirmişler ama iptal oldu veya durdu deniliyor. kısacası bu stad değil 2023, 2053'e bile yetişmez. Diyarbakıra stad yapan devlet Trabzon'u böyle rezil etsin

453 bin metrekare dolgu alanı ve toplam 535 bin metrekare çalışma alanı üzerine yapılacak projede stat, açık otopark, spor tesisleri (6 idman sahası), otel, alışveriş merkezi, spor akademisi, otobüs terminali, akaryakıt istasyonu, kongre ve kültür merkezi, spor salonu, kapalı ve açık yüzme havuzları, rekreasyon alanı ve ulaşım alanı yer alacak.

bu nedir böyle , inanılmaz rahatsız edici bir mimari , gerçekten böyle olacaksa çok ama çok çirkin bir stad olacak yapılmaması daha iyi.

Basketbol salonuda olacak, ilk başta iptal edilmişti sonra tekrar dahil ettiler. Bir değişiklik olmazsa salonda olacak

en son 1.5 ay evvel geçtim o taraftan ne kadar devasa bir alan doldurmuşlar

Tam bu stadın karşısında bir tepede büyük bir cafe&restaurant var. Orada yemek yerken iyice baktım ve "bu stat olmaz" dedim. Hala aynı fikirdeyim :D

tüm stadlara baktım, hepsi çok güzeller, hepsi futbol için yapılacak stadlar, gelecekten çok ümitliyim, iğrençlikler pisliklerin pençesindeki Türk futbolu, böyle yatırımlarla gelişebilir, azize ve onun gibiler ömür boyu yaşamayacak sonuçta.

Stad bahane Otel AVM Akaryakıt istasyonu şahane.

:lol: duyanda sanar ki trabzonda sanki avm otel yok :haha:

Ben karşıyım arkadş bu projeye. Bizim stadın çevresini kırpa kırpa bi hal oldular. Cücük kadar yer kaldı, elalemin diğer takımlarına oh ne ala.

Birde sırf şu dolgu için 60 milyon Tl harcandı. Sonra bizbeleş sahaya konmuş oluyoruz.

Üst Alt