Şenol Güneş: ''Trabzonspor maçında 2 oyuncum oynamayacak, saçmalık!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: ''Trabzonspor maçında 2 oyuncum oynamayacak, saçmalık!''

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Çaykur Rizespor galibiyeti sonrasında konuştu.

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Çaykur Rizespor’u deplasmanda 2-1 yenen Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, mücadeleyi yorumladı.

Sözlerine karşılaşmayı değerlendirerek başlayan Güneş, sahadan farklı skorla ayrılabileceklerini belirterek, “Oyun başından sonuna kadar oyunu yöneten bizdik. Son 10 dakikada da geri durduk. Orada hatalarımız oldu. Rakibin orta yapmasına imkan verdik. Çıktığımız ataklarda golü bulsak oyun kopacaktı. Son 10 dakikalık konsantrasyon bozukluğu olunca pozisyon verdik. Bu maçtan gol yemeden daha farklı skorla ayrılabilirdik. Rizespor çok iyi oynadı. Kaçırdığımız pozisyonlar var, döndüğümüzde de gereksiz birkaç pozisyon var. Büyük takımların böyle pozisyon vermemesi lazım. Hak ettiğimiz galibiyeti aldık. Bütün oyunculara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“BİRKAÇ OYUNCUMUZUN AKSAMASI OLDU”

İlk kez 11’de görev verdiği ve gol attığı Frei’ın da performansını değerlendiren Şenol Güneş, “Kerim Frei iyiydi, iyi çalıştı. Zaman zaman eksiklikleri oldu ama futbolda böyle şeyler var. Oynayan kim olursa olsun iyi oynamalı. Bu takım oyunu. Bugün görev alan arkadaşlar işini yaptı. Quaresma ve Gökhan çok klas oyuncular, bugün kenarda olsalar da bizim için kuvvettir. Oynamayan futbolcu üzerinden yorum yapılmaz ki! Önemli olan sahada kimin olduğu değil, sahada oynayan oyuncunun ne verdiği. Genel olarak iyiydik ama birkaç oyuncumuzun aksaması oldu” ifadelerini kullandı.

MARCELO VE ALEXIS AÇIKLAMASI

Şenol Güneş, sözlerini ise Trabzonspor maçında forma giyemeyecek olan stoperler Marcelo ve Alexis hakkında yorum yaparak tamamladı;

“Beck sarı kart görseydi Trabzonspor maçında olmayacaktı ama lisanslı oyuncum bu maçta yok.Saçmalık, Bu maçı ben mi erteledim yani? Trabzonspor büyük camia ama sahaya çıktığımızda kazanmak için kıran kırana mücadele edeceğiz. Alexis ve Marcelo’nun olmaması bizim için sıkıntı.

AMKSPOR

bi insan her maçtan sonra ağlar mı ya ? bi hakem der, bi sakatlık der, bi yok oyuncu oynatamıyorum der.. ağlak herif

CdL--VBW8AALEpC.jpg

Türk futbol tarihinin en mantıksız açıklamalarında biri. Sen bu yaşa gelmişsin bu kadar başarı kazanmışsın be adam hiç mi kurallardan haberin yok. Oynayabilselerdi sıkıntı olurdu zaten.

Bu ve fiko yüzünden bejeke olacağına fener şampiyon olsun, hatta 32. Hafta biz bunlara çakarak şampiyonluktan edelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt