Sercan Sararer Fenerbahçe'yle Anlaştı | YALANLANDI - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Sararer Fenerbahçe'yle Anlaştı | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Fenerbahçe'yle Anlaştı İddiası

öyle bi transfer olsa direk resmi yayın organları kırmızı alt yazı geçer 3 saat program yapar sercanı messi yaparlardı demekki yalan ayrıca her haber sitesinde dha kaynaklı aynı cümleler kullanılıyor dha bilseydi bu işleri gökhan töre tatile gelince imzaya geldi demezdi bu adam almanyada kalıcam diyip sabahına istanbula geliyorsa zaten psikolojik sorunları var demektir.

İyi transfer ama f5den bi cacık olmaz kıymetini bileceklerini hiç sanmam.

Bi Mertan Degil Sikinti Yok. Umarım kendisine ve Fb ye Hayirsiz ve Ugursuz olur.

Osman Altunterim ‏@altunterim

Son ve Net bilgi : Sercan'in kimse ile ne görüşmesi ne de anlaşması gibi bir durum soz konusu degil! Kaynak : BABASI Cengiz SARAER

yok öle bişey ya bütün sitelerde aynı haber aynı başlıklarla yazılı biri sallamış diğerleride kopyala yapıştır yapmış

Cevap: Sercan Sararer Fenerbahçe'yle Anlaştı | İddia

Bir haftadır Bodrum'da tatil yapan yoneticiyi havaalanına getirene, 4 yıllık imza attı kampa katılacak diye haber yapana hesap sorun bana

degil! Herkes işini yapacak! Ben gazeteciyim! isim bu! Mac anlatamam.. Yetenegim yok! O yüzden o topa girmem.. Haddimi bilirim! Bu kadar!

Ertem Şener'e köpürmüş kesin.

yalan haber oldugunu bundan anlayin artik...

kendileri yazmis... ama genede biliyorlar. cok komik bunlar ya!!

normal dışhat terminali yerine basının haberi olmasın diye özel izinle özel uçakların yolcularının kullandığı genel havacılık terminalinden çıkış yaptı.

eğer tranfer yapacaklarsa sercanı alsınlar sorun değil.fener için gereksiz ve bomboş bi transfer olur stoch u kesemez.hatta alınırsa stoch un satılma ihtimali doğar daha da iyi olur..sercan fenerliyim diye açıklama yapmıştı zaten benim için hiç bişi etmez.

Adam Türkiye 'ye tatile geldi, FB 'liler yine timsahta.

Sercan bu yıl Bundesliga 'da oynayacak. Bu kesin.

Not: Seneye Sercan FB ye gitsin, Töre 'de bize gelsin.

Bu da Osman Altunterim'i bunaltan kuşlar için verdiği adres;haber bir şekilde oradan buradan duyularak senaryolaştırılmış yani :)

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

Sercan in gelişini öğrenen ve haber yapan kimse helal olsun yani o kadar saklandı :) ancak gezmeye ve görmeye geldi Sercan. Biten birsey yok

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

Yok kampa katılacakmış yok vs bunlar doğru degil su an için.. Twitter cok tehlikeli..

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

@Sedat_ATLI karşılama doğru ama Sercan in temsilcisi Ünal beyin oğlu Ömer.. O sebeple :)

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

Ne oldu ne olacak degil harbiden istanbul da birkaç gün tatil yapacak yahu. Buradaki temsilcisi Ünal beyin oğlu ömer bey o sebeple karşılama

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

E tabii ki bizim de payımız var şimdi gelmesinde tamamen tatile gelmedi ama daha birsey yok diyorum sizlere.. Olursa haberini ben veririm

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

Sercan konusunda hep aynısını dedim. Kulubü satmiyor.. Sercan da pek üstüne gitmiyor.. Eğer kendisi gideceğim derse kulubü satar..

Erdal Vahid ‏@Riqquelme

Bizde o kısma katkıda bulunuyoruz sanırım.. Oyuncu öncelikle tam ikna edilmeli.. Bakalım..

Yalan haber olduğunu düşünüyorum, daha dün Almanya'dan ayrılmayacağım diyordu.

Cevap: Sercan Fenerbahçe'yle Anlaştı

sizde hangi genç tutundu ?geleceği karanlık ,yarını belli olmayan bi kulüpsünüz. stochun,kuytın ardında yedek bekliycek işte. yalan mı ?recep niyaz ve salihin şans bulacağını da hiç düşünmüyorum.

volkan 21 yaşında geldi milli takımın değişmez kalecisi , tuncay 20 yaşında ikinci ligden geldi as futbolcu oldu avrupaya gitti , stoch 21 yaşında geldi ciddi bir piyasası var serhat 21 yaşında geldi yıllarca oynadı , caner 22 yaşında geldi kadroda pekçok maçta oynadı , gökhan gönül 22 yaşında ikinci ligden geldi as oyuncu . Dediğim gibi iyi oyuncu her şekilde gösterir kendini . Genç futbolcular potansiyel var diye alınır kimi kendini gösterir kimi söner gider sercan yiğit gökoğlan yekta nasıl ki sizde kadroya zor girebiliyorsa bizde de umutlarla alınıp kadroya zor girenler oluyor normal bir durum

Geleceği karanlık yarını belli olmayan kısmını ise hiç anlamadım . Mali açıdan gayet düzgün( 3 büyükklerden en az borcu olan en fazla bütçesi olan ) avrupada olmak için önünde engel kalmamış bir klüp şu anda Fenerbahçe . Şampiyonluk için de Galatasarayle beraber tek aday . Neresi karanlık

volkan 21 yaşında geldi milli takımın değişmez kalecisi , tuncay 20 yaşında ikinci ligden geldi as futbolcu oldu avrupaya gitti , stoch 21 yaşında geldi ciddi bir piyasası var serhat 21 yaşında geldi yıllarca oynadı , caner 22 yaşında geldi kadroda pekçok maçta oynadı , gökhan gönül 22 yaşında ikinci ligden geldi as oyuncu . Dediğim gibi iyi oyuncu her şekilde gösterir kendini . Genç futbolcular potansiyel var diye alınır kimi kendini gösterir kimi söner gider sercan yiğit gökoğlan yekta nasıl ki sizde kadroya zor girebiliyorsa bizde de umutlarla alınıp kadroya zor girenler oluyor normal bir durum

Geleceği karanlık yarını belli olmayan kısmını ise hiç anlamadım . Mali açıdan gayet düzgün( 3 büyükklerden en az borcu olan en fazla bütçesi olan ) avrupada olmak için önünde engel kalmamış bir klüp şu anda Fenerbahçe . Şampiyonluk için de Galatasarayle beraber tek aday . Neresi karanlık

bikaç örnek verebilirsin doğal olarak.ama bi elin parmaklarını geçmez işte.

geleceği karanlık kısmı ise şike yüzünden !hani hiçbişey olmamışçasına devam ediyosunuz ya hani o açıdan !

Tescilli şikeci damgasıyla gezen mazisi karanlık bi klüp olabilir mi mesela?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt