# Sercan Sararer - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Sararer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Sararer

kayseri bu politikayi iyi yurutuyor diyelim biz de istersek adami kayseriye mi gidecek ?

Benim demek istediğim bizimkilerin pek umrunda olmuyor bu tür transferler. Bu tür transferleri yapmaya alışkın değiliz, böyle bir politikamız yok. Transferlerde genelde hazır oyunculara yöneliyoruz. Kısaca, Sercan gibi adamlar çok radarımıza girmiyor.

Benim demek istediğim bizimkilerin pek umrunda olmuyor bu tür transferler. Bu tür transferleri yapmaya alışkın değiliz, böyle bir politikamız yok. Transferlerde genelde hazır oyunculara yöneliyoruz. Kısaca, Sercan gibi adamlar çok radarımıza girmiyor.

evet o yonden haklisin reis. aslinda boyle oyunculari onceden arastirip almak gerekiyor adi duyulmadan, yoksa hamburg gibi lesh bir kulup de fahis fiyat cekebiliyor oyuncusunu almak istesen

Alalım ve sonradan pişman olmayalım.Sercan Yıldırım , Yiğit Gökoğlan , Mehmet Batdal gibi genç ama vasıfsız oyuncuları izleyeceğime Sercan Sararer , Gökhan Töre , Olcay Şahan'ları izlerim.Avrupa'da yetişmiş gurbetçi yerlilere yönelmeliyiz.

Sağlam kumaş. En kötü bu tip alternatiflere ihtiyaç var. Hiç izlememiştim, daha evvel alınmasını istediğim Olcay ile kıyaslama yapsam kesinlikle Sercan kadroya katılmalı derim. Ayrıca Töreis'e de parantez açmakta fayda var. Buram buram kalite kokuyor. Kesinlikle kadroya katılmalı bu tip yerliler.

töre de unutmamak lazim ki cok uzun bir sakatlikdan geri döndü.oyunda bugün hic begenmedim onu ama özürü var.daha önce maclarini izlemeseydim bunumu istiyor diye millet küfür ederdim kendi kendime :lol:

sercan 2ci ligde baya muthis bir sezon cikartmisdi greuter füth de.onu ala bilmemiz icin cok zor greiter fürth 1ci ligde onu düsünüyorsa.

Ulan var ya Gökhan Töre, Kerim Frei, Sercan Sararer ve Salomon Kalou transferleri bitirir varya bütün olayı. Böyle kanat oyuncularını bir araya toplasak var yaa pffffff.:)

Nedense bana töreden daha iyi bir izlenim verdi yetenekli ama bencil değil daha bi takım oyuncusu hızı falanda iyi takıma katılmasını çok isterim kanatlarda yada ikinci forvet olarak iş yapar bu adam

Ligimizin amatör futbolcularina 5 Milyon verecegimize, kapalim iste böyle futbolculari. Neyse ne. 2-3 Milyon ver al. O kadar bile istemez Almanlar bence.

Almanya 2. Lig futbolculari ve Süper Lig futbolcularini karsilastirin iste :) Yok Olcay da kimmis, yok bu da kimmis :)

Milli Takim 5 gurbetciyle oynadi da futbol gördü gözlerimiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt