Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Dursun bizde ben de orada tercih ederim yani kanat forvet olarak. Değişmeli oynasınlar.

Gelirsede umarim Bursa'nin istedigi milyon eurolar verilmez. Yanilmiyorsam 4,5a gidiyordu Lokomotif'e. Sakatligi cikti ortaya vazgectiler. Kamil Dizar yaptigi aciklamada Ibrahim Galatasaray'a yakin dedi. 1 senelik sozlemesi kalan Ibrahim'i almak bence daha mantikli. Hem daha ucuz hem daha iyi.

Nerde oynatmayi dusunuyorsunki Sercan'i ? Yap bir kadro bakalim :)

Gelirsede umarim Bursa'nin istedigi milyon eurolar verilmez. Yanilmiyorsam 4,5a gidiyordu Lokomotif'e. Sakatligi cikti ortaya vazgectiler. Kamil Dizar yaptigi aciklamada Ibrahim Galatasaray'a yakin dedi. 1 senelik sozlemesi kalan Ibrahim'i almak bence daha mantikli. Hem daha ucuz hem daha iyi.

Nerde oynatmayi dusunuyorsunki Sercan'i ? Yap bir kadro bakalim :)

Arda 1 sene kaldıktan sonra gider Avrupa'ya. Sercan'ı sola yazarız o gidince.

Rotasyonda oynar veya sakatlıklarda oynar.

Sanki bilmiyoruz her zaman 5-6 oyuncumuz sakat oluyor Mehmet geniş kadro kurmak iyidir ;)

Ayrıca 4 milyon'dan fazla verilmemesinden yanayım.

Arda'nin boslugunu Sercan'la dolduramassin saniyorum. Cok degisik oyuncular. Arda giderse yerine cok yetenekli bir yabanci getirilmeli. Sercan Arda gibi olamaz.

Çağırırsa düşünmeden tabi gelirsin böyle fırsat ne zaman geçer ele! Ama Terim istemez inş istemez!

yabancı futbolcuya karşıyım dıyor adam.

tam bizim yeniçeri ocagına uygun.

Vasat yabancı futbolcu gelmesin diyor kısaca.

kendisi şuan kenny milleri elestirecek kapasitede bi adam değil.

zaten mevkisinde o vardı yrm sezon.ilk devre neden oynamadııgının sucunu kendısı araması lazım

ben sercanı severim,gelsinde isterim.ama bunlardaki bu yabancı düşmanlıgı benı bıtıyor.galatasaraylı olarak ben boyle erıflerden cok cektım

tek guvencem fatıh hoca bu konuda.

1-2 yıl once gelse bu da saglam yeniçeri olurmuş

kendisi şuan kenny milleri elestirecek kapasitede bi adam değil.

zaten mevkisinde o vardı yrm sezon.ilk devre neden oynamadııgının sucunu kendısı araması lazım

ben sercanı severim,gelsinde isterim.ama bunlardaki bu yabancı düşmanlıgı benı bıtıyor.galatasaraylı olarak ben boyle erıflerden cok cektım

tek guvencem fatıh hoca bu konuda.

1-2 yıl once gelse bu da saglam yeniçeri olurmuş

Takim ici boyle fesatliklar kiskancliklar olursa basarisizlik kacinilmaz olur. Sercan acikca "kulup ikinci yari transferler yapinca gocunduk ve oynamak istemedik" demis. Buyuk hata!

Takim ici boyle fesatliklar kiskancliklar olursa basarisizlik kacinilmaz olur. Sercan acikca "kulup ikinci yari transferler yapinca gocunduk ve oynamak istemedik" demis. Buyuk hata!

aynen attila.yani burada polyannacılık yapmanın alemi mi var.adam acık acık soylemiş işte

Öyle birşey dememiş.Saçma salak Insua vs gibi transferler bi işe yaramadı demiş.İlk yarı bi sakatlık geçirdi artarak gidiyordu performansı.

Bu herif daha ilk yarı 'Bursasporlu Sercanım ben başka takımda oynamam avrupaya giderim'diye yırtanmadımı :SS:

Yabancı futbolcular ile ilgili söylediği şeyin çok saçma olduğunu röportajın devamında kendide anladı ama toparlayamadı. Öküs :D Ama gelsin tabiki.

Sercan'i cok severim ve futbolunu alkislarim.

Drogba gelmezse Sercan gelsin kesinlikle. :)

Gelirse iyi olur. Genç yaşına rağmen acayip tecrübeli. Başta biraz fazla uçuruldu sonra hayal kırıklığı yaratır gibi oldu fakat hala iş yapar.

Üst Alt