Serdar Aziz: "Oyundan çıkmak zorunda kaldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Oyundan çıkmak zorunda kaldım"

DWV7BFOX4AA1yVC.jpg

Maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Serdar; 'Pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yoktu. Hatta orada bana faul yapıldı. O pozisyondan sonra ayağımdaki ağrı sebebiyle oyundan çıkmak zorunda kaldım. Durumum yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacak.' sözlerini kullandı.

Penaltı pozisyonunda sakatlanan Serdar devre arasında yerini Eren Derdiyok'a bırakmıştı.

MENSAH: PENALTIYDI

Penaltı pozisyonunun diğer aktörü Kasımpaşalı Mensah ise pozisyonun penaltı olduğunu belirtirken, "Serdar'ın ayağıma bir müdahalesi oldu. Televizyonda izledikten sonra da söyleyecek bir şey yok. Bence penaltıydı." diye konuştu.

Sakatlanmasa sasirirdim zaten. Ayrica topla yerden calim atmak isteyen rakibine oyle dalis yapmamali. Topa degmis veya degmemis mevzu o degil, bu tarz pozisyonlarda ya yerden kayacaksin ya da ayakta durup oyle mudahele yapacaksin topa. Oyle dalarsan hakem veriyor iste penaltiyi.

Maç başından itibaren rakip hücumcularının sahtekarlık peşinde koştuğunu görmene rağmen o pozisyonda öyle pata küte dalarsan penaltı da olur sakatlık da yaşarsın.

Tolga, Serdar gibi sakar ve kontrolsüz topçular büyük takımların en fazla 2. ya da 3. alternatif oyuncusu olur. Bizde banko oynuyorlar üstelik ciddi rakamlar kazanarak.

Üst Alt