Serdar Aziz Transferinin Maliyeti = 5 Haftada 4 Puan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Transferinin Maliyeti = 5 Haftada 4 Puan

Transfer dönemi zamanı Serdar'a karşı çıkmıştım. Forumda da bu görüşte olanlar vardı fakat anlamsız şekilde destekleyenler de vardı.

Şimdi daha iyi görülüyor ki bu transfer hamlesi başımıza daha çok iş açacak.

Her şeyden önce maliyeti zaten fazla hem yıllık hem de bonservis olarak.Bu konuda tartışmasız hem fikiriz.

Bunun dışında bu adam geçen seneyi Bursa'da sakat sakat geçirmiş. Önceki senelerde de bu sorunları yaşamış. Böyle sorunlu bu adam takımın bu bölgesine transfer edilir mi?

Bir yabancı stoper almak çok mu zordu? Hele ki bu maaliyetlerle bence çok kolaydı.

Ayrıca Serdar Aziz denen adam sağlam olsa da vereceği performans şüpheli. Arada milli takıma falan seçiliyor ama onu FTnin eyyamı olarak görüyorum. Bu adamın Bursa'da da parlak bir kariyeri olmadı hiç bir zaman.

Nasıl bir kafa ile alındı gerçekten komisyon işleri mi dönüyor merak ediyorum

Hala Chedjou ve Balta'yı oynatıyoruz. 5 haftadır benzer golleri yiyoruz. Yediğimiz TÜM goller birbirinin kopyası ve özellikle duran toplar

Yönetim bu transfer ile deyim yerinde ise Eren ve Tolga hamlelerine rağmen bu yaz SIÇMIŞTIR. De Jong Josue ve Sigdursun da verimli olamayacak gibiChedjounun sorumsuzluğundan her maç gol yiyoruz.Sorumlu benim diyorsa Nafizoğlu, OCAK AYINDA BU DURUMU TELAFİ ETMELİDİR

Transfer dönemi zamanı Serdar'a karşı çıkmıştım. Forumda da bu görüşte olanlar vardı fakat anlamsız şekilde destekleyenler de vardı.

show yapma lan hirb
zamaninda bolasie videosu kodugumda kim bu mal demistin sene 2012 fln

Yönetim bu transfer ile deyim yerinde ise Eren ve Tolga hamlelerine rağmen bu yaz SIÇMIŞTIR. De Jong Josue ve Sigdursun da verimli olamayacak gibiChedjounun sorumsuzluğundan her maç gol yiyoruz.Sorumlu benim diyorsa Nafizoğlu, OCAK AYINDA BU DURUMU TELAFİ ETMELİDİR

Abartı.5 transferden 1i tutmazsa sıkıntı olmaz.5 trasnferden 1inin tutması bile başarıdır.Sakatlık sorunu olmasa yine de çok çok kötü bir stoper değildi aslında.

Şimdi daha iyi görülüyor ki bu transfer hamlesi başımıza daha çok iş açacak.

Her şeyden önce maliyeti zaten fazla hem yıllık hem de bonservis olarak.Bu konuda tartışmasız hem fikiriz.

Bunun dışında bu adam geçen seneyi Bursa'da sakat sakat geçirmiş. Önceki senelerde de bu sorunları yaşamış. Böyle sorunlu bu adam takımın bu bölgesine transfer edilir mi?

Bir yabancı stoper almak çok mu zordu? Hele ki bu maaliyetlerle bence çok kolaydı.

Ayrıca Serdar Aziz denen adam sağlam olsa da vereceği performans şüpheli. Arada milli takıma falan seçiliyor ama onu FTnin eyyamı olarak görüyorum. Bu adamın Bursa'da da parlak bir kariyeri olmadı hiç bir zaman.

Nasıl bir kafa ile alındı gerçekten komisyon işleri mi dönüyor merak ediyorum

Hala Chedjou ve Balta'yı oynatıyoruz. 5 haftadır benzer golleri yiyoruz. Yediğimiz TÜM goller birbirinin kopyası ve özellikle duran toplar

Stoper zaten şart ayrıca serdar transferinde yönetim çok büyük hata yaptı.Birde şu var ozan tufan misali medya güzel şişirdi serdarı da kazığını biz yedik.Anadoluda kimin menejeri sağlamsa medyada iyi gündem oluyor muhakkak 3 büyüklerden birine giriyor bedeli.Tarık serdar

Abartı.5 transferden 1i tutmazsa sıkıntı olmaz.5 trasnferden 1inin tutması bile başarıdır.Sakatlık sorunu olmasa yine de çok çok kötü bir stoper değildi aslında.

Takımın en kritik bölgesine sakatlık sorunu olan adamı aldın.Chedjou eziyetini çekmek zorundayız en az 12 maç daha

Eren ya da Sabriye alternatif değil direk Chedjouyu kesecek diye verdik o kadar parayı

Tabi ki sıçmışlardır

Urfi ayrıldı sonra dedim bakalim hangi yeni lider stoper gelecek bize.
Chedjou alındı sonra dedim ok iyi partner olabilir belki alınacak lider stoperin yanında.

Kaç yıl geçti halen lider stoperimizi bekliyorum :(

Ya daha sallanacak Hakan Balta da var onu da şutlamamız lazım o da yetersiz

Ben şimdilik Chedjou dedim ilk onun kesilmesi lazım

Bütün stoperlerimiz soru işareti üstüne gidip Serdar'ı aldılar.Serdar yerine doğru düzgün stoper alınsa şimdi daha farklı olurdu.

Ama hala telafi şansı var

2. yarı Serdar var gerek yok moduna girmeden Ocak'ta sağlam bi transferle düzeltebiliriz tandemi

Üst Alt