Serdar Aziz - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Şunun adebayor versiyonunu yapın
69e0a55bbda7bbc08db866ba3fc90fc7.jpg

Alemin Tek Kralı
Serdar ligin 2. Yarisinda buyuk takimlarin butun forvetlerini boyle kucakladi insalllah Tinercilerin Forvetlerinide boyle kucaklayacak

Görüşlerimde herhangi bir değişklik yok.
Yeteneksizlik bakidir.
Önüne gelen topa dan dun vurarak iyi stoper olunmaz hele ki senelik 10 trilyon kazanan stoper en azından önündeki ortasaha oyuncusuna ara pası verecek kalibrede olamalı.
Adebayoru eliyle koluyla çekerek durdurdu diye iyi stoper diyecek halimiz yok
Sen ve senin gibiler olse geri adim atmaz zaten bi kerede olumlu konus be Adam

Sakatlıklarının çoğu dengesiz girişleri yüzünden oluyordu kafasını, ayağını olduk olmadık yerlere sokuyordu son dönemde azaldı baya, yer tutmayı, ne zaman ve nasıl müdahale etmesi gerektiğini daha iyi biliyor şimdi.

Görüşlerimde herhangi bir değişklik yok.
Yeteneksizlik bakidir.
Önüne gelen topa dan dun vurarak iyi stoper olunmaz hele ki senelik 10 trilyon kazanan stoper en azından önündeki ortasaha oyuncusuna ara pası verecek kalibrede olamalı.
Adebayoru eliyle koluyla çekerek durdurdu diye iyi stoper diyecek halimiz yok
Sen ve senin gibiler olse geri adim atmaz zaten bi kerede olumlu konus be Adam
Sakin ol

Alemin Tek Kralı

Seninle bir alıp veremediğim yok kardeşim takiliyorum
Eski teori buna güven olmaz her an sakatlanirdi

Alemin Tek Kralı

Ben hep Serdar'in ortalama ustu bir stoper oldugunu dusunuyordum. Sakatligi ciddi bir sikinti.

Eger gercekten "kendini korumanin" yolunu bulduysa ne mutlu bize. Yine de 4'lu stoper rotasyonunun Serdar disinda iyi katki verebilecek iki isme ihtiyaci var, ne olur ne olmaz.

Üst Alt