Serdar Gürler'den Saçma Sapan Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Gürler'den Saçma Sapan Açıklamalar!

Yabancı sınırlaması yok sende de yetenek yok. Sorun sınırlamada değil futbolcunun yetenek, çalışma azmi ve kişiliğinde. Ne kadar yeteneğin varsa o kadar para kazanırsın o kadar kariyerinde yükselirsin. Hiç boşuna ağlama...

Türk futbolu senin gibi aptallarla mı gelişecek ? Biz zamanında Tarık gibi mallara 5 milyon euro bayıldık.Adam 2.lig topçusu bildiğin. TFF bu aptalca işi gene yapacak kesin yapacak. Bu yeteneksizler de paraları cukkalayacaklar. Valla sinirden çıldırıyorum ya şu aptal heriflerin yüzüne yine gülecekler.

Sizin allah belanızı versin yeteneksiz yobazlar..

Kazmaları kadroda tutup milyon euroların cebinize inmesi hoşunuza gidiyodu değil mi yallah

TapaTalK

Eskisi kadar katı yabancı kuralı gelirse izlemem ligi falan. Bu tipler fazla para kazanacak diye futbol görünümlü güreş izleyemem valla.

Irkçılık bu resmen.
Irkçılık düşüncesiyle söylenmemiş (kendi çıkarlarını düşünen bir düşünceden yola çıkmış ) ama düpedüz ırkçılık yapıyor bu ve bunun gibiler. İnsan haklar mahkemesine fifa ya vesaire dava açmak gerekir aslında bütün ırk ayrımı yapan açıklamarı. Burada profesyonel iş sektörü söz konusu. İşi de daha iyi yapana imkan verirsin şirket olarak. Irkına değil.

Rekabet ortamı olmayınca böyle yeteneksizler yatıyor. Asıl yabancı sınırlamasının olmaması ilerleyen süreçte Türk futbolunu ilerletecektir.

İğrenç pislik herifler. Yan gelip yatamıyorsunuz ya da eskiden haksız kazandığınız paraları kazanamıyorsunuz tek derdiniz bu biliyoruz.

Kulüp içinde kulüp kurmak, çetecilik, yabancı düşmanlığı. Her türlü pislik sizde. Umarım yabancı tamamiyle sınırsız olur. Sizin gibi haysiyetsiz şerefsizlerin açlıktan nefesi kokar. Hak eden Türkler oynar zaten.

Futbolcuların değil de hala Türk Futbolu'nun başındakilerde bile milli takıma futbolcu yetişememesinin sebebinin yabancı sınırlaması olduğunu düşünenlerin olması tehlikeli. Eğitim sisteminden kültüre, genetikten beslenmeye, tesislere (koca statlar değil, mahalle arası sahalara kadar) kadar o kadar çok faktör var ki. Her şey de hazıra konmak gayesinde olduğumuz gibi sadece kağıt üzerinde yazan bir rakamı değiştirmekle milli takıma oyuncu yetiştirebileceğimizi zannediyoruz.

Afrika ülkelerinin milli takımlarındaki oyuncuların %90'ının Avrupa'daki gelişmiş, refaha sahip yukarıda yazdığım faktörleri çözmüş ama yabancı sınırı sayısının sadece bir ayrıntı olduğu ülkelerde yetişmesi tesadüf sanılıyor galiba...

Son düzenleme:
böyle konuşması normal tabiki..Bizleri etkiliyor yetersiz beyinsiz hatta rezil bir oyuncuda olsak bir şekilde 3 büyüklerde milyon milyon para alıyorduk şimdi alamıyoruz.

Devlet ricalinden yardım talep ediyorum demeye getirmiş.. Gelse keşke yabancı sınırı bütün yerlileri yuhlasak statlarda şerefsiz herifler.. ABV.!

Üst Alt