Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

Cevap: Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

ntv'de ben yorumcuyum diye çıkıp zırvalayan başı boşlardan objektif yorum beklemek pollanacılık olur..

Ulusal kanalda yorum yapanların biraz daha tarafsız bakması lazım maçlara. Beşiktaş'ın kazanmasını istemesi normal ama son zamanlarda özellikle bizim aleyhimize abartılı yorum yapıyor Sergen. Atl. maçından sonra da salladı durdu.

adam yorumcu istediği yorumu özgürce yapabilir.asıl siz zırvalamayın!erman hoca %80 galatasaray dese ağzınızı açmazsınız.

Dün akşam Sergen dedi ki,

Galatasaray maçı için:"A.Madrid küçümsenecek rakip değil,rövanş zor olacak"

FB maçı için:"Bu tür maçlarda alınabilecek en iyi sonucu aldı FB"

Bu iki cümlesinden değerlendirin kendisini işte.

tp mazemba bile gelse bizim ülkeye kongo takımı diyebilcek kadar zeki spikerlerimiz var bunlar gerizekalı veya aptal.

adam yorumcu istediği yorumu özgürce yapabilir.asıl siz zırvalamayın!erman hoca %80 galatasaray dese ağzınızı açmazsınız.

Sende şu anda aynı yanlışa düştün. Burada yazan insanlarda yorumcu onlar da istediği yorumları yapmakta özgürler. :rolleyes:

Sanırım arkadaşların kızdığı olay Galatasaray'a karşı alınan cephe, yoksa Sergen öyle demiş, böyle demiş çokta önemli değil. Bütün medya hatta eski oyuncularımız da dahil, bize karşı bir duruş sergiliyor. Yükselen ses buna, başka birşeye değil.

Sergen biraz abartmış ama bende kazanacağımızı düşünmüyorum en iyi ihtimalle berabere kalırız...

iyide yorumdan ziyade taşlamadan eleştirmekten geçilmiyor ortam müsait olsa küfür bile edilir..yorumculuk kaçak güreşmekse sergenden fark yok yani.

Sergen hem bizde hem de BJK'de oynadı, dolayısıyla ben daha tarafsız yorum yapmasını bekliyorum. Elbette kazanamayacağımızı düşünüyor olabilir ama bunun altını da doldurması gerekir. ATL maşından sonraki yorumlarında da bize haksızlık yaptı bence.

Elbette Sergen'i eleştirirken bizim de insaflı olmamız lazım. Kişiliği hedef almak doğru değil. Şahsen ben Sergen'i çoğu yorumcudan daha delikanlı bulurum. Özellikle de Galatasaraylı geçinen bazılarından.

Üst Alt