Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019 - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 yildir burdayim.
Her transfer sezonu bu adami gormekten biktim

Yeni, keşfedilmemiş, gelecek düşünülecek transfer değil de 2.yarıya katkıda bulunacak oyuncular transfer edilmeli. Eren'in yapamadıklarını yapan, isteği, arzusu azalmış takımı ateşleyen, kazanan karakterli, skorer oyuncular olmalı. Damiao bunu karşılar mı tam olarak bilemiyorum tabi. Santos, İnternacional gibi Brezilya'nın büyük kulüplerinde oynayan, sezonun en golcü oyuncularından. Videolarda vücudunu iyi kullanan, şut özelliği olan, savunma arkasına ceza sahası içinde doğru koşular yapan, topla arası en azından kötü olmayan bir golcü olarak görünüyor. Bilemiyorum tabi yakından takip etmiyorum dünya futbolunu. Galatasaray'ın teknik ekibinin 7/24 profesyonel olarak ilgileri bu. Nokta atışı hamleler yapacaklarına inanıyorum.

Yeni, keşfedilmemiş, gelecek düşünülecek transfer değil de 2.yarıya katkıda bulunacak oyuncular transfer edilmeli. Eren'in yapamadıklarını yapan, isteği, arzusu azalmış takımı ateşleyen, kazanan karakterli, skorer oyuncular olmalı. Damiao bunu karşılar mı tam olarak bilemiyorum tabi. Santos, İnternacional gibi Brezilya'nın büyük kulüplerinde oynayan, sezonun en golcü oyuncularından. Videolarda vücudunu iyi kullanan, şut özelliği olan, savunma arkasına ceza sahası içinde doğru koşular yapan, topla arası en azından kötü olmayan bir golcü olarak görünüyor. Bilemiyorum tabi yakından takip etmiyorum dünya futbolunu. Galatasaray'ın teknik ekibinin 7/24 profesyonel olarak ilgileri bu. Nokta atışı hamleler yapacaklarına inanıyorum.

Oyle ummaktan baska caremiz yok.

linnes ve ismail haric sözleme uzatilmasi gereken eleman yok

feghouli fernando mariano maicon belhanda rodrigues ve ahmet sezon sonunda bir sekilde satilmali

ihtiyarlar heyeti degismeli

rodrigues keçiörengücüne karşı 2.yarıda 25 dk falan fena oynamadı.1 asistini mugdat yedi,1 asistinde yunusun vurusu direkten döndü...2 si de güzel asistler olacaktı

Brezilya takımları + Arapların Maicon u istemesi çok iyi oldu.

Biraz tok satıcıyı oynarsak bonservisini yükseltebiliriz :unsure:

Maicon la Ozanda gidecek.Stoperde tek serdar kaldı böylece.2 tane defans şart.Cahill olursa 1 tanesi iyi olur.Orta sahaya adam şart.2 tanede forvet mutlaka alınmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt