Sergio Conceiçao: "Adil sonuç" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Conceiçao: "Adil sonuç"

Bu is kadro isi biraz da , bjk nin porto macinda marcelo ya yeni gitmis ya da o mac oynamamis , sanirim o sezon basi satilmisti

Onlar da cenk i gonderip negredo kumarini oynayinca basaksehir ve bize en kilit maclarda gol bulamayip sampiyonluktan oldular

Marceloyu gonderdikten sonra tosic orayi iyi savundu sanslilardi yoksa marcelo da harika bir stoperdi

Simdi talisca da gitti , yakinda babel ve quaresmada sira .. bu yuzden takimi genclestirmeden onceki son kozlari oynayacaklar

Fb de iyi durumda degil , bu seneyi sampiyon bitirirsek bir ritm yakalariz

Eee bak Sinan, bu yazdiklarini üst üste koydugun zaman bu kadro ile, rakip daha öne gecmeden üc tane net bir tane de tehlikeli bir sut ile öne gecmeyi sanssiz bir sekilde kacirmissin. Verilen üc net pozisyonun ikisi ise oyunun normal gidisatinin disinda gelisen pozisyonlar, gol icin orta sahayi bosalttik nerede ise o bölümde.

Besiktasla kiyaslama yapiliyor ama besiktasin kalitesine (o mactaki) yaklasmamiz dahi soz konusu degil

Cenk tam en cikis yaptigi ve 25 milyonu gormesine sebep sezonundaydi

Talisca ile belhanda . Soze gerek yok

Defansta pepe , bizde maicon ..

Caner adriano , naga linnes (en fazla zorlasan denk dersin)

Babel , bence garry den iyi degil ama bir CL seviyesinde o da girdigini atti o mac

Bir de casillas o mac rezaletti dun ise harikaydi

Onlarda da tiquino ve premier lig e giden kanat ve bek oynayan super bir topcu vardi o mac

Yani kisaca bjk nin o kadrosu tam bir CL kadrosuydu , kismen kolay grubu da bulunca 14/18 yaptilar

Katılıyorum. Gene de bizde Ndiaye ve Emre olsa çok farklı bir maç olabilirdi.

Katılıyorum. Gene de bizde Ndiaye ve Emre olsa çok farklı bir maç olabilirdi.

Emre ezilirdi ama ndiaye ye kesin katiliyorum , o gereksiz kirmizinin bela olacagini herkes hissetmisti

Ndiaye ilk doneminde kayseride rodrigues e bir gol attirmisti , dun de oynasa o nevi pozisyonlarimiz olurdu kesinlikle , ndiaye nin zayif porto orta sahasini hizli gecip saga sola yuvarlayacagi toplar

Adamın söylemlerini de bizim oyunumuzu da abartmamak lazım. Doğru işleri yaptık ama olmadı hepsi bu. Öyle yorumlar görüyorum ki sanki rakibe sahayı dar etmişiz gibi. Güzel pozisyonlar ve kontralar yakaladık ve değerlendiremedik. Bu oyunun üzerine koymamız lazım. Bana göre ideal 11 hemen hemen yakalandı. 1-2 değişiklik yapıp devre arasına kadar bu şekilde ilerlemeliyiz. Bu performans en azından geleceğe dair heveslenmemizi sağlamış oldu.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Besiktasla kiyaslama yapiliyor ama besiktasin kalitesine (o mactaki) yaklasmamiz dahi soz konusu degil

Cenk tam en cikis yaptigi ve 25 milyonu gormesine sebep sezonundaydi

Talisca ile belhanda . Soze gerek yok

Defansta pepe , bizde maicon ..

Caner adriano , naga linnes (en fazla zorlasan denk dersin)

Babel , bence garry den iyi degil ama bir CL seviyesinde o da girdigini atti o mac

Bir de casillas o mac rezaletti dun ise harikaydi

Onlarda da tiquino ve premier lig e giden kanat ve bek oynayan super bir topcu vardi o mac

Yani kisaca bjk nin o kadrosu tam bir CL kadrosuydu , kismen kolay grubu da bulunca 14/18 yaptilar
BUSTED...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen salak salak gol yiyip hunharca pozisyon harcarsan rakibin de böyle konuşur işte.

Bırakın konuşsun dursun. Kendi suçumuz adama bok atmayın.

sent via GSC

Kendimizden 2 kat güçlü takımı nasıl deplasmanda ezim ezim ezicez yahu herkes maçtan önce 3 5 atarlar diyordu.

Üstelik takımın en önemli oyuncusu Ndiaye yok.

Girilen pozisyonlara göre âdil sonuç değil.
Onlarda da aboubakar yok
Yani onlarda pozizyona girdi
Sen atamadın onlar attı bu kadar basit
Senin girdiğin pozizyonlar bieaz daha kritik olay bu yani

Maçı ispanyol bi kanaldan izledim

Spiker 500 defa Conceicao ve Terim dedi abartmıyorum bu şerefsize acayip kılım o yüzden

Üst Alt