Serhat Ulueren'den Riekerink'e Hakaret! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Ulueren'den Riekerink'e Hakaret!

serhat4-1479767655.jpg

Vatan Gazetesindeki köşe yazısında Gaziantep maçını değerlendiren Serhat Ulueren Riekerink'e Adam değilsin dedi.

İÇERDE, dışarda son 5 maçını kaybeden, teknik direktörü İsmail Kartal’ı neredeyse yaka paça kovan bir G.Antepspor’u son saniyelere kadar ecel terleri döktüğün bir maçta zar zor yeniyorsan sıkıntı var demektir.

G.SARAY’DA öyle böyle değil büyük problem var. Kaliteli oyuncular çok ama bir o kadar da egoistler topluluğu G.Saray’da ilk sözüm Riekerink’e… Senden habersiz yardımcın Orhan Atik kovuluyor ve senden “tık” yok. Zaten adam olmadığını biliyordum bu Hollandalı’nın ve Orhan Atik olayı ile bu tescillenmiş oldu. Adam olan, yardımcısı kovulduğunda tepki koyan, gerekirse, ”Ben de bırakıyorum” diyendir benim için. Ben Riekerink’in kötü bir teknik adam olduğunu ilk günden anlamıştım ve şimdi bunun yanına iyi bir insan olmadığını da ekliyorum..

Başımızda dilsiz hiçbirşeyi duymayıp tepkisiz bir yönetim varken böyle çapsızların hakaret etmesi gayet nomaldir.Ünal aysala o kadar kızılıyor ama adam en azından bunun gibi çapulculara karşı sessiz kalmıyordu.Şuan takım hem iyi gitmiyor hemde böyle çapulculara yem olmuş halde bakalım işin sonu nereye gidecek.

Adam iyi ya da kötü hoca farketmez çomarlığımızı belli etmeye gerek yok

Terimin de göndermişlerdi zamanındq o zaman şaf etmemişti diye hatırlıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teknik direktörlüğünü, taktiklerini, takıma verdiklerini tartışırsın. Ancak, duruşu ile hareketleri ile adam gibi adamdır Riekerink....

Haddini aşmış....

fırsatçı herif..

riekerink bey derken hataları sonucunda kovulsun bile dedim ama bu gargamel gibi haysiyetsiz yorum yapmadık.

kaldı ki riekerink'in hala şansı var görünüyor.

medyada bir kişi çıkıp da yönetimi elestirmiyor arkadaş. sanki bu adama milyonlar verip aylarca peşinden koşup takımın başına gecirdik. adam geçen sene td'siz kalan takımın başına geçti. yazın bizim beceriksiz yönetim td bulamayınca riekerink'e mum oldu. kadro desen öyle ahım şahım adamlar alınmadi. alınan adamlar da sakat zaten. yani bu kadronun geçen seneki felaket kadrodan çok da bir farkı yok. Ama sen gidiyorsun riekerink'i suçluyorsun. önce git esas suçluya yönelt bu eleştirilerini. sonra gel beraber riekerink'i elestirelim ama o da saygı çerçevesinde

Bu ülkede en içi boşaltılan övgü"Adam gibi adam."dır. Öyle insanlara söyleniyor ki. Bana söylense hakaret olarak kabul edecek düzeye geldim o derece.

Adama yaptırım uygulayan bir yönetim yoksa istediğini der. Aysal zamanında bunlar ağzını açamıyordu. Ahmet Çakar falan baya tazminat ödedi.

Üst Alt