Serie A 17/18 H:27 | Napoli 2-4 Roma | MS | 3 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 17/18 H:27 | Napoli 2-4 Roma | MS | 3 Mart | Tivibu Spor 2

Son 5 haftada 5 gol 1 asistle oynayan 20 yasindaki yerli oyuncuyu da bir zahmet övelim. Üstelik bu oyuncu Serie A'da oynuyorsa övgüleri hak ediyor. Gol sans olabilir ama attigi diger golleriyle birlikte inanilmaz bir form grafigi var. Her zaman oyunun icerisinde. Hakan Calhanoglu gibi bir balonun 22 milyon euro ettigi yerde Cengiz'in 13.5 milyona gitmis olmasi Türkiye'de oynayinca bonservis bedellerinin biraz düsük olmasindan kaynaklaniyor. Simdi Roma'ya 25 versen satmaz :hat:

Benim yazimin neresinden ovmeyelim ya da formu kotu yahut o kadar da iyi gibi bir izlenim edindiniz ? Yazimi bir kez daha okursaniz CENGIZ'IN GOLUNE YAPILAN YORUMLAR KOMIK diye basliyor . Cunku defansa carpmis bir topa harika vurdu enfes gol vs gibi yorumlar var .

Benim yazimin neresinden ovmeyelim ya da formu kotu yahut o kadar da iyi gibi bir izlenim edindiniz ? Yazimi bir kez daha okursaniz CENGIZ'IN GOLUNE YAPILAN YORUMLAR KOMIK diye basliyor . Cunku defansa carpmis bir topa harika vurdu enfes gol vs gibi yorumlar var .
Mesajın özellikle son bölümü. Ayrıca, maçı stadyumdan izlemeyen birinin o çarpmayı hemen süzmesi pek mümkün değil. Spikerler bile muhteşem gol diye yanıldılar ve devre arası çarptığını dile getirdiler. Devre arasında tam üç açıdan tekrarını gösterdiler ve bunların sadece birinde, kale arkası kamerasından çarptığı net görülüyor, diğer iki açıdan tekrarı bile yanıltıcı.

Bu sene ilk 4 takımlara karşı Chiellini-Miranda falan elit stoperler fiziğinle ezdi zaten santrafor özelliğinde adam değil insigne+callejonda aynı özellikte adamlar defansı hep aynı senaryoları uygulayıp delmeye çalışıyolar,vasat takımlara yediriyolar numaralarını leblebi gibi gol atıyo
Tamam da kafa takım değil zaten bunlar üstüne Higuain yerine aldıkları adam ciddi sakatlandı ve resmen içlerinden santrafor çıkarttılar adam 1.5 yılda 55 gol attı ki dediğim gibi geçen yıl Juve, Roma, Milan hepsine golü var.

Napoli hoca takımı zaten en başta.

Ben mesela öyle dedim çünkü öyle gördüm ve tekrarını izleme fırsatım anca devre arasında oldu. Devre arası çarptığını görünce zaten Hayri'ye hak verdim. Kolay bir pozisyon değil, tekrarında bile üçüncü açıdan, kale arkası kamerasından çarptığı görülüyor. Spikerler bile yanıldı, golde muhteşem gol dediler, ilk yarı düzelttiler.
Çarptı diyenlerle iddalaşmak garip olmuş. Topu kapattığı yönü de geçtim çıkış ve düşüş bile bunu gösteriyor.

Kimse özelinde de demedim böyle şeylere çok takıyorsun, senin görüşüne her zıt yoruma takılmana gerek yok.

Üst Alt