Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Bu takımda artık yerin yok.Seneye aynı takımdan 2 tane stoper almamız lazım.Neill'ı da sağa çekebiliriz böylece.Stoperler de birbiri ile uyumlu olur.

Neill'i sağa çekmeye gerek yok.

2 stoper al tamam.

Neill de kaliteli stoper 1 yıl daha bizimle olur ve teknik heyette görevini alır.

Sağ bekte Serkan Kurtuluş iyi performans gösteriyor Sabri'yi sevmeyenler için söylüyorum bunu.

Ben farkli bir soru sorayim : Kendine güvenilmeyen yerde basarili olmak mümkün mü ?"

Biraz bu sorunun cevabini düsünün sonra Servet'e hak vereceksiniz. Haksiz da degil yani Rijkaard iki de bir çikip oyunculara suçu atiyordu sanki kendisi görevini layikiyla yerine getiriyormus gibi.

Neill'i sağa çekmeye gerek yok.

2 stoper al tamam.

Neill de kaliteli stoper 1 yıl daha bizimle olur ve teknik heyette görevini alır.

Sağ bekte Serkan Kurtuluş iyi performans gösteriyor Sabri'yi sevmeyenler için söylüyorum bunu.

Evet Serkan'a güvenilmesi gerektiğini söylüyordum,nitekim bu senenin kazançları Ufuk ve Serkan olacak sanırım.Bu sevindirici.

Sana gÜvenenlerİn olduĞu yere gİt o zaman servet bu takimda İŞİn yok artik

defol git bu takimdan 3 senedir ayni hatalari yapiyorsun once bi kendine bak aynaya bak ondan sonra konus

Aklı başında olan hiçbir taraftar sana güvenmiyor. Fenerliler mi güveniyor, Beşiktaşlılar mı güveniyor, Marsilyalılar mı güveniyor bilmiyorum. Ama defol onlara git. Aldığım formaların parası falan elbet sana gidiyor. Haram olsun o hakkım. Eminim çoğu Galatasaraylı da bunu yapıyor.

Defol git Servet, defol !

Rijkaard'ı göndermeyi başardınız hepinizi tebrik ediyorum.Fener maçında Rijkaard yok hadi bakalım orada da hüsran olursa Allah korusun bakın neler oluyor.

Helal olsun Servet'e, nasıl da harcadı Rijkaard'ı. Şimdi yeni hoca gelince canını dişine takar.

Hep bizim salak medya yüzünden gaza geliyor . Yerli hayranlıklarından o kadar övüyorlar ki kazmaları yok milli stoper , yok her takım da oynar vs vs kendilerini bir halt sanıyorlar. Orda burada Cana , Neill´e vasat, Servet , Mustafa gibi adamlara üst düzey dedikleri ülkede böyle biryerleri kalkıyor işte .

Sana olan güven kaldı mı bu takımda başarılı olcaksın

satılık servet senin güvenilecek neyin var. rijkaardı bitirdi resmen ankaragücü maçında diğer yerli oyuncularla beraber. ayhanla servetin bir an önce kovulması gerekiyor. sümüklü serveti aldık adam ettik bir yerleri kalktı şimdide grup kurup teknik heyeti gönderiyorlar.

Halilibrahim türküsünü zevkle söyleyebilirsin artık:

-Kıvırcık saçlarına, ak düşmüş uçlarına...

Her zaman günah keçisi seçilir bu sefer de Servet'e patladı.İnşallah oyuncularına güvenen,her fırsatta kadro kalitesiz deyip durmayan bir hoca gelir de çok daha iyi form gösterir.

Maç satan adamı bir inceleyelim..Eskişehir maçında 1-3 lük maçta gol atıp maçı rahat kazanmışız.Golden önce barosun direkten dönen topuna çoçuklar gibi sevinmiş

Antep maçında terrynin dünya kupasında topa atladığı gibi atlamış veya o maçta iyi oynamış gol yememişiz

Buca maçında da gol yememişiz

İbb maçında da yan toptan gol yemişiz ve iyi oynamış..

Neille gelelim..Sivas maçında ilk golde hatası var bu sene sürekli adamın arkası dönükken faul yapıyor faul yapmasa da topa girmesiyle hakem onu faul zannediyor

Bursa maçında 1.golde ufukla birlikte hatası var,2.golde top neille çarpıp gol oluyor.Bunlar net hatalar değil olabilir ama sonuçta bu 2 maçta da vasat oynuyor

Eses maçında 70den sonra en az 3 topu eseslilere atıyor.

Karabük maçında da vasat oynuyor penaltı olmasa da penaltı yapıyor.

Kewella gelelim..Sivas maçının ilk yarısı hariç sakatlık dışında oynadığı bütün maçlarda inanılmaz derecede vasat oynuyor

Misimovice gelelim..Oynadığı 5 maçta servet ve ayhandan çok daha kötü oynuyor

L.canaya gelelim..İbb maçında topu ıskalıyor net golü kaçırıyorlar,sivas maçında ceyhuna slalom yaptırıyor.Karabük maçında yenilen 2 golde de payı var..

Ayhan kadro dışı bırakılmalıymış.Niye diye sorarlar adama.Sivasda Bucada İbb maçında Bursa maçında vb..iyi oynayan değil ama diğerlerine göre iyi oynayan ayhan vardı sahada..

Servet yanından adam geçiyormuş dokunmamış..1.Golde suç hakemin ve hakan baltanın... 2.golde suç ufuğun..3.golde suç komple defansın..4 .golde suç sabrinin ve maçı satan servet..Niye maçı satan servet çünkü rijkardın anlamaşadığı oyuncu olduğu için..Sanki diğerleriyle süper anlaşmışta..

Amatörde bile sen iyi oynarken saçma sapan bir şey uğruna seni birileri kesse kızarsın öteki maçta maçı satmazsın ama isteksiz olabilirsin moralin bozuk olabilir,bana diyecek ki hoca sen pas yapamıyorsun o yüzden başkasını oynatıyorum ama senin yerine oynattığım oyuncular senden daha kötü pas yapacak veya benim takımım zaten pas yapmasını bilmiyor ama ben sana gıcığım seni oynatmama sebebim olarak da pas atamamanı bahane edeceğim diyecek

Servet bu takımı şampiyon yapmıştır o sene 2.yarıda da coşan ardadan daha çok katkısı vardır şampiyonlukta.Ve şu an övülen rijkardd bu takımı mahfetmiştir hem maddi açıdan hem manevi açıdan her açıdan ve biri övülüyor diğerine küfür ediliyor..İkisinin Galatasaraya verdiği katkı asla kıyaslanamaz..Servet para kazandırıp gitmek istemiştir 8.5 milyon euroya gitse şu an hepiniz servet hastasıydınız..

Tüm bunlara rağmen servetin yaptığı 2-3 açıklama artistçedir saçmalıktır ceza almasını gerektirecek açıklamalardır ama bu adam eğer maçı sattıysa kewell misimovic ve özellikle cana maçları satmıştır..Eğer servet maçları sattıysa 1.5 senedir bizi mahfeden saçma sapan kadrolar kuran saçma sapan oyuncu değiştiren en başta takımı satmıştır

Takıma pas futbolu oynatacağım deyip hiç bir halt öğretememek

Atak futbolu zevk veren futbol deyip bülent uygunlu sivasdan daha zevksiz futbol oynatmak

En golcü oyuncusu Nondayı gönderip yerine avrupada oynamayacak joyu aldırmak

Orta sahası kötüyken gidipte bizim ligde zor iş yapacak dos santosu aldırmak

Hiçbir maçta 2.planı olmaması

Orta sahayı koruyucu açıklamalar yapması

Takımı çok geniş alanda oynatması

Olmayacağını bile bile sürekli aynı sistemde inat etmesi

Takımın günden güne geri gitmesi

Örneğin Galatasaray 5-5 Bursa maçı devam ederken gollerin 5ni batdalın atmasına rağmen barosu oyuna alabilmek için çıkaracağı adamın batdal olması

M.sarp gibi en kalitesiz orta saha oyuncusunu 1.5 senedir oynatması elinde alternatif varken

Ayhan gibi orta sahanın en teknik oyuncusunu m.sarpdan bile daha geride görmesi

Geçen sene 18 e zor aldığı ayhanı bir anda vazgeçilmez yapması(daha yeni anladı)

Caner sol açıkta harikalar yaratırken onu sol beke çekip caneri mahfetmesi

Takımın başında çıktığı 75 maçın 65'nde saçma sapan kadro çıkarması

Takıma kondisyon adına hiçbir şey vermemesi

Takıma defans ofans yapmayı öğretememesi

Elano'nun nerede oynayacağını çözememesi

Ardayı forvet oynatması

Kadroyla sürekli oynaması

Hiç 18 e almadığı emre çolağı bir anda ilk 11 e alıp sağ açığa koyması

Hiç sol bek oynatmadığı s.kurtuluşu özel maçta olsa fb maçında sol bek oynatması

Ali turanın haftalardır oynadığı rezalet oyuna rağmen sürekli 11 de oynatması

H.baltanın formsuzluğuna rağmen sürekli ilk 11 oynatması

Aykuttan bir halt olmayacağını 1.5 senede anlaması

Seyircinin gördüğü şeyleri rijkarddın en az 10 hafta sonra görmesi

Takımın en formda stoperini en önemli maçta kadroya almaması

Maçların yüzde doksanında karşı takımın nasıl oynayacağını nerelerde etkili olduğunu nerelerinin eksik olduğunu anlayamaması

Her maçta en az 2 değişikliği yanlış yapması

Her maçta en az 2 değişikliği yanlış zamanda yapması

Forveti varken kanattakini forvete alması,2 forvet oyuna aldığı zaman onlara servis yapacak en önemli oyuncusunu kenara alması

Kendisinden 10 kat daha kötü takımlara her maç rezil olması

Karpaty gibi bir takıma karşı elenmesi saçma sapan oyuncu kadrosu saçma sapan korkak futboluyla

Zorlu maçların hiçbirinde kadro olarak oyuncu değişiklikleri olarak takıma hiçbir şey katmaması

Takımın vasat ve kaliteli yerlilerini en iğrenç haline getirmesi

Luganoyla birlikte ligin en pahalı stoperini pas atamıyor diye eleştirip onun olmadığı maçlarda öncesinden daha uzun pas yapılması ve buna önlem almaması

Baros haricinde takımın kaliteli yabancılarını tek tek bitirmesi..

M.sarpı canadan daha önde görmesi

2 sol bek varken orta sahayı yeterli görüp sol bek aldırması

Orta sahaya adam lazımken misimovici aldırması veya onun alınmasına izin vermesi

Hiçbir genç oyuncuya şans vermemesi

Hikmet karaman y.vural a.avcı schuster 1-2 ayda takıma iyi veya kötü bir şeyleri öğretebildiği halde rijkardın 1.5 senedir bu takıma hiçbir şey öğretememesi

Maç sonlarında sürkeli oyuncuları eleştirmesi

En iyi kadro kendisiyken hiçbir halt edemeyip yine vasatın üstünde kadro verilmesine rağmen yine kadroya bahaneler bulması

Keita-Elano-Jo-Cana ve en sonunda misimovicle sorunları

Son 2-3 haftada canayı ve misimovici sorumlu gibi göstermesi

Takım hiçbir halt yapmazken kenardan maçı sadece izlemesi zekasını asla kullanamaması

Vasat anadolu takımlarına karşı korkakça oynatması 4 ön liberoyla maçlara çıkması

Canayı sağ iç bölgesinde oynatması

M.sarpı 10 numara bölgesinde veya oraya yakın oynatması

Amatörde bile yapılmayacak oyuncuları saçma sapan bölgelerde oynatması

Galatasaray tarihinin en kötü futbolunu oynatan adam olması

Geldiği günden beri bütün oyuncuların 10 kat daha geriye gitmesi

En az 100 tane daha çıkar böyle.

Bunları daum skibbe gerets kalli hatta Galatasarayla özdeşleşmiş bülent korkmaz yapsa maçı satıyor musun ne yapıyorsun demez miydiniz.Derdiniz kewellı çıkarıp m.güveni aldığında,hasan şaşı oyuna aldığında dediniz değil mi.

Üst Alt