# Servet Çetin | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Servet Çetin | Transfer Haberleri

Cevap: Servet Çetin'e Rusya'dan talip var

Gökhan Zan > Servet

Semih Kaya > Servet.

En iyi yerli stoper lafını her gördüğümde valla kahkaha atıyorum lan. Servet mi en iyi yerli stoper aahahaghdaaa bakın yine attım.

İsterse en iyi stoper olsun taımını satan, kendisini takım üstünde gören kimse defolup gitmeli.

işte günün en güzel haberi. arkadaşlar bu ligde başarılı olmak için 2 yabancı stoperle oynamak şart. Servet giderse yabancı bir stoper daha alınır ve defans sağlamlaşır. yeterki stoperler yabancı olsun sağ kanatta kazımla oynarız

Servet gitmediği müddetçe Servet'e mecbur bırakılacağımız için,tez elden en kısa zamanda gitmesi gerekiyor..

Yerine bulacak yerli yok demeyin,

İhtiyaç ortaya çıkacak ki giderilecek,ama alt yapı olur ama alt ligden transfer olur,ama az ama çok mutlaka yeri doldurulur..

Kadroda olduğu sürece yerine adam bakmazlar,ihtiyaç olduğunu düşünmezler..diye düşünüyorum..

Sahadaki yabancı sayısını ayarlayabileceksek gitsin.Burda abartıldığı gibi bir kötü stoper değil.Avrupa çapında tanınırlığı olan 5-6 Türkten biri

Kimi bulucaz yerine?

Sahada Allah vere koşan,topla rakip arasına girip 20 metre topun çıkmasını bekleyecek,yetenekleri 0 adam bulmak çokmu zor ?

bütün forum nerdeyse adamı istemiyor bu kadar kişinin vardır bi bildiği ama ben defansın komple değişmesi gerektiğini düşünyorum duygusallığa gerek yok ne sabri ne servet ne g.zan ne çağlar nede hakan balta bu takımı uçurmaz kesinlikle hepside gitmeli çağları çok beğeniyodum ama istikrar yakalayamadı hakkımızda hayırlısı ben bu defans ile ligde başarılı olacağımızı düşünmüyorum...

En uyuz olduğum adam(lafın gelişi) en uyuz olduğum klübe gidecek ha?Fazladan kesmelik çocuğu olan var mı beyler?

Cevap: # Servet Çetin | Transfer Haberleri

pires,gravesen,baptista= GETİREMEDİKLERİMİZ

servet,arda=GÖNDEREMEDİKLERİMİZ

Üst Alt