Servet Kalsın mı? Gitsin mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

Cevap: Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

:eek: Millet egosunu tatmin için her yolu deniyor.Evet veya hayır diye cevaplayabileceğin bir soruydu oysaki.

Sakin olmanızı rica ediyorum sevgili arkadaşlar,birbirinize karşı olan hitaplarınızda kırıcı olmaya ve provoke edici mesajlar yazmakta devam etmeniz halinde, ceza almanız muhtemel.

Gitmesiden yanayım fakat Aysal ve yönetimi Servet'i müzmin yedek olarak kadroda tutacaklar.

Yazık abi böyle adamlara lan. Bu adamlar hiç bir görüşü olmayan, her gün fotomaç, fotospor gibi saçma sapan gazeteler okuyup, Rıdvan, Erman falan izleyip onlara inanan, sonra takımın en iyi oyuncusu, gözbebeğimiz Arda'yı küstüren, aynı zamanda takıma en çok zarar veren adamı göklere çıkartanlar... Keşke biraz gözünüzü açsanız.

Yazık abi böyle adamlara lan. Bu adamlar hiç bir görüşü olmayan, her gün fotomaç, fotospor gibi saçma sapan gazeteler okuyup, Rıdvan, Erman falan izleyip onlara inanan, sonra takımın en iyi oyuncusu, gözbebeğimiz Arda'yı küstüren, aynı zamanda takıma en çok zarar veren adamı göklere çıkartanlar... Keşke biraz gözünüzü açsanız.

strip1.jpg

Servet bi ekolün futbolcusudur ne diyorsun sen. olamaz yhaaa xS

Şu arda denen herife biri ban cezası vermeli.Ne demek ilişkiyye mi girdi? Ne demek? Sen kimsin? Bu hitabı nerden buluyorsun

Görmüyor musunuz bunu ! Tartışmaya, laf sokmaya çalışmayı bırakın beyler artık !

Namık ben burada konu açıyorum, tartışalım diye adam geliyor servet sizinle ilişkiye mi girdi diye tahrik edici, seviyesiz laflar ediyor.Bu adamın bütün mesajları bu tarz tahrike yönelik.Cezai yaptırımı olmazsa forumun tadı çıkmaz.

Adama cevap da vermedim, çünkü niyeti belli. Onun seviyesine inip ceza almaya gerek yok, ama böyle adamlar yüzünden forumun tadı kalmayacak.Gelip her konuya maydanoz olup, küfür etmeler.Ne oluyor arkadaş? Burada adam gibi anket açılıyor ve millet görüşlerini belirtiyor.Kimse servet kalsın diyene sen ne diyon lan, nasıl kalsın diye çıkışmadı.Şu tarz adamlara prim vermeyin.

iyi bir paraya satılabilir ama terim gelirse kesin kalır.asılında kalsada olur kalmasada...

Adamlar forlanı aldı defansada kimi alırlar bilmiyorum. biz hala böyle adamları savunalım. bak gene sinir oldum.

Forlan da o atletico maçında servet'i üç kere pazara göndermişti golü atarken.Aklıma geldi sinirim bozuldu

Üst Alt